دانلود بازی Phoenix Point: Year One Edition برای PC – نسخه فشرده فیت گرل

بازی Phoenix Point توسط کمپانی Snapshot Games در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. این بازی بازیکنان را در میانه ی جنگ ناامید کننده قرار می دهد تا زمین را از تهدیدات جهش یافته و بیگانه نجات دهد. Phoenix Point که از ویژگی های مبارزات تاکتیکی مبتنی بر نوبه خود بر روی نقشه های تولید شده رویه ای و مدیریت منابع در مقیاس جهانی برخوردار است، قابلیت پخش مجدد بی پایان و یک چالش وحشیانه را ارائه می دهد. در پی یک فاجعه جهانی محیط زیست ، پاندوراویروس ظاهر شد و شروع به شکل گیری دوباره موجودات از جمله انسان ها به جهش های عجیب و غریب کرد. متوقف کردن پیشرفت ویروس ممکن نیست و بخش عمده ای از تمدن بشری از بین رفت. پروژه ققنوس ، ناامنی باستانی در برابر فاجعه جهانی ، تنها امید برای متحد ساختن بشر و پس گرفتن سیاره است.

پروژه ققنوس را از پایگاه خود در Phoenix Point رهبری کنید. تحقیق و توسعه فن آوری ها و تکنیک های جدید ، عملیات برنامه ریزی ، ایجاد اتحاد برای متحد کردن سیاره و نجات سیاره و بازسازی تمدن بر عهده شماست.

۰ ۰ رای
امتیاز پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود