دانلود بازی Unity of Command II برای PC

بازی Unity of Command II توسط کمپانی ۲×۲ Games در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. این بازی با استفاده از یک موتور جدید ساخته شده است و سبک هنری Unity of Command را حفظ کرده است. Unity of Command II به شما امکان می دهد فرماندهی متفقین غربی را در طول جنگ جهانی دوم به دست بگیرید. شما تقسیمات ارتش و همچنین تامین و تدارکات آنها را مدیریت خواهید کرد. برای اولین بار در Unity of Command با Fog of War روبرو خواهید شد. سربازان ناشناخته و مواضع دشمن را شناسایی کنید و آنها را دستگیر نمایید. panzers دشمن به دنبال گرفتن عوامل متراکم واحدهای شما خواهد بود – دوباره گروه بندی و اعتصاب کنید!

در بازی یک دفتر مرکزی برای قرار گیری ستاد ارتش وجود دارد که از آن طریق می توانید سازماندهی مجدد واحد ، پل سازی و ارسال مجدد از واحدها را هدایت کنید. دفتر مرکزی نه تنها برای تقویت و بازیابی قدرت واحد از دست رفته ضروری است بلکه قادر به استقرار توانایی های ویژه ای از قبیل تأمین اورژانس ، حرکات واحدها با استفاده از کامیون های HQ و موارد دیگر می باشد.

۰ ۰ رای
امتیاز پست
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسیله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود