دانلود نرم افزار TSplus Enterprise Edition 11.60.9.30- نرم افزار مجازی سازی سرورها و برنامه ها TSplus نرم افزاری در زمینه مجازی سازی سرورها و برنامه ها در سیستم عامل ها و محیط دسکتاپ می باشد. همان گونه که می دانید یکی از مهمترین فعالیت های هر سازمانی دسترسی به داده ها و برنامه های خود از راه دور می باشد و این نرم افزار می تواند با صرفه جویی در زمان و هزینه دسترسی امنی برای شما ایجاد نماید. حتما تا قبل از این برای مجازی سازی سرویس ها و دسترسی به دیتا سنترهای خود از برنامه هایی همچون TSE و سیتریکس استفاده می کردید، اما حالا با کمک این نرم افزار روش های پر هزینه و سخت را کنار بگذارید. این نرم افزار با استفاده از قابلیت هایی که دارد می تواند از انواع مجازی سازی که شامل : مجازی سازی برنامه های کاربردی، مجازی سازی سرورها، مجازی سازی دسکتاپ کاربران و ... می باشد پشتیبانی نماید. TSplus این امکان را برایتان فراهم می کند تا بتوانید از طریق پروتکل RDP از روی هر دستگاهی به برنامه ها و دسکتاپ های مجازی دسترسی داشته باشید.
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
  • ابتدا نرم افزار را نصب کنید.
  • حالا پس از نصب، نرم افزار را اجرا نکنید و فایل generate.exe را در محل نصب نرم افزار کپی نمایید.
  • در این مرحله نرم افزار را از طریق گزینه Run as Adminstrator اجرا نمایید. فایل های license.lic و support.lic ایجاد می شود.
  •  برنامه AdminTool را به صورت Run as Adminstrator اجرا کرده و بر روی گزینه License کلیک کنید.
  • حالا روی فایل Active License کلیک نمایید و فایل  license.lic ایجاد شده در مرحله قبل را از مسیر نصب نرم افزار انتخاب نمایید.
  • اگر در مرحله اول موفق به اجرا نمودن نرم افزار نشدید مجددا فرایند بالا را تکرار نمایید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود