دانلود بازی Syrian Warfare v1.2.0.431.3.0.19 + 2 DLCs برای PC – نسخه فشرده فیت گرل بازی Syrian Warfare در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Cats Who Play طراحی و منتشر شده است. داستان بازی درباره جنگ های متعدد در سوریه می باشد که تلفات انسانی زیاده به دنبال داشته و زندگی را برای انسان های زیادی تلخ و سخت کرده است. بازیدر مورد ایجاد یک درس تاریخی و کاربردی ادعا نمی کند ولی داستانی را به نمایش می گذارد که از روز های اول جنگ شروع شده و تا پایان نبرد ادامه دارد و در همین راستا می توان مهم ترین ویژگی این بازی را سطح بالایی از واقع گرایی دانست.  

ویژگی های بازی

  • یک بازی استراتژی زمان واقعی با درجه واقع گرایی بالا. این بازی در مورد ساخت و ساز و نیرو ساختن نیست. بازیکن مشخصات نیرو هایش را قبل از ورود به نبرد مشخص می کند و در حین عملیات، می تواند نیرو های پشتیبانی را به نبرد بفرستد.
  • نیرو های شما از نبردی به نبرد دیگر می روند و در همین حین تجربه کسب می کنند که این به اثر گذاری شان کمک می کند.
  • جوایز کسب شده در هر مرحله در کل بازی قابل استفاده خواهند بود.
  • توجه کنید که هیچ «جان» خاصی برای نیرو ها وجود ندارد. فاکتور تعیین کننده میزان قابلیت های تدافعی آنها و میزان قدرت حمله کننده است و روی عملکرد نیرو های شما تاثیر می گذارد.
  • در میدان نبرد تعمیر زره نیرو ها غیر ممکن است ، مگر با استفاده از قطعات و مهمات بسیار محدود
  • سیستم فیزیک تخریب ساختمان ها که نه فقط بسیار تماشایی است، بلکه روی تاکتیک نبرد شما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.
  • بازی طیف بسیار گسترده ای از تاکتیک ها مثل، حمله سریع به ساختمان ها، استفاده از بمب دود زا، درخواست نیروی هوایی و … را دارا است.
  • داستان خود بازی که سعی نمی کند از بالا به این جنگ نگاه کند. درباره مردی است که در کشوری زندگی می کرده که تبدیل به جهنم شده است. داستانی درباره درگیری، از دست دادن و به دست آوردن امید…
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسیله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. در هنگام نصب زبان را انگلیسی انتخاب کنید و در صورتی که از نصب بودن پکیج های اضافی اطمینان دارید آنها را انتخاب نکنید چون برای نصب آنها به اینترنت نیازمند می باشد. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود