دانلود بازی X Rebirth برای PC – نسخه فشرده فیت گرل

بازی X Rebirth توسط کمپانی Egosoft برای کامپیوترهای شخصی توسعه و طراحی شده است. این بازی به سبک جنگ های فضایی ساخته و طراحی شده که جهان توسط یک رویداد به هرج و مرج تبدیل میشود. نابودی زمین و تمام دنیا در آینده ای نه چندان دور در راه است اما در این هرج و مرج کسانی هستند که میخواهند حکم فرمایی زمین را به دست بگیرند و حاکم دنیا شوند. یک تیم دو نفره تصمیم به تشکیل یک گروهی مبارز علیه سود جویان میگیرند که هدف از تشکیل این گروه جلوگیری از نابودی زمین و مبارزه با سودجویان است. بازی دارای ده ها ساعت گیم پلی جذاب همراه با مبارزات مختلف و اکتشاف در دنیای فضایی است.همچنین بازی از گرافیک بالا و همچنین افکت های ویژه بهره می برد.

در آینده ای دور، دنیای ایکس با دوره ای سخت و تغییری غیر قابل اجتناب روبرو می شود، هنگامی دنیای ایکس به سمت آینده ای نامشخص پا می گذارد، ماجراجویی های بی شماری در کنار دشمنانی جدید که می خواهند به قدرت برسند در انتظار شما خواهد بود. در نقش یک ماجراجوی جوان و همراه نه چندان دوست داشتنی او وارد سفینه  قدیمی و صدمه دیده، البته با گذشته ای با شکوه شوید و تنها با دو نفر در برابر کهکشانی بایستید، و نقشی کلیدی در اتفاقات پیش رو داشته باشید چرا که سرنوشت دنیای ایکس در دستان شما خواهد بود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود پارت 1 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 2 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 3 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 4 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 5 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 6 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 7 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 8 84.67 مگا بایت
لینک دانلود حجم فایل
دانلود با لینک مستقیم 23.98 مگا بایت
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسیله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود