Chronos: Before the Ashes یکی از بازی های اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۲۰ توسط THQ Nordic برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. شما در این بازی در نقش یک قهرمان اسطوره ای بازی می کنید که باید شهر را از وجود یک شیطان بزرگ و خطرناک پاک کرده و مردمتان را نجات […]

I Am Robot یکی از بازی های اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۲۱ توسط Adrian Domagalski توسعه داده و منتشر شده است. شاتل فضایی توسط یک هوش مصنوعی کنترل می شود که یک سیستم سقوط غیرمنتظره دارد. نسا، یکی از پیشرفته ترین روبات های دارای هوش انسانی، به طور غیر منتظره ای از […]

دانلود Slugterra: Slug it Out 2 1.1.0 – بازی پازل اسلاگترا ۲ اندروید + مود

 

بازی جالب و محبوب Slugterra: Slug it Out 2 در محیطی جذاب و زیبا پازل در سری بازی های قهرمانانه  به نبرد با دشمنانی با روح شیطانی و پلید می پردازید. اکثر بازی های کامپیوتری و گیم پلی ها معمولا با این ایده که از کاربر یک شخصیت قهرمانانه بسازند شکل می گیرید. روانشناسان بر این باورند که ذهن انسان ها در جهت انجام کارهای خارق العاده و قهرمانانه داوطلب خواهند شد و از این این خیال پردازی لذت می برندو بازیسازان از این ایده برای  محبوب شدن بازی های خود در بین کاربران استفاده کرده باعث رضایت آنها می شوند.

دانلود Frozen Free Fall Icy Shot v2.2.0 – بازی پاییز یخ زده برای اندروید

 

بازی Frozen Free Fall Icy Shot برگرفته از انیمیشنی به همین نام عرضه شده توسط کمپانی دیزنی برای اسمارت فون های اندروید است که بازی سرگرم کننده می باشد. شما در این بازی می توانید ساعت ها به بازی کردن مشغول شوید و در آن به پرتاپ گلوله های برف با توپ قدرتمند السا می پردازید و در واقع نزدیک به ۱۰۰ مرحله مختلف دارد که شما را ساعت ها به بازی کردن مشغول می کند. این بازی که دارای گرافیک خیره کننده و عالی می باشد دارای  بوسترهایی برای شکستن یخ می باشد.

دانلود بازی هرگز تنها نیستم برای اندروید Never Alone Ki Edition v1.0.0

 

بازی Never Alone به سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که مربوط به داستان  شخصیت اصلی Nuna  از مردم اینوپیاک می باشد که توسط شرکت E-Line Media در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است. در واقع این بازی که در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم های کامپیوتر شخصی ساخته شده است و سپس برای پلی استیشن ۱ ساخته شده است که الان شاهده عرضه آن برای نسخه اندروید و IOS هستیم. در واقع این بازی به شخصیت Nuna و روباهش مربوط می شود که جز مردم اینوپیاک در منطقه سرد آلاسکا می باشد. این سرزمین را طوفان  هولناکی در بر می گیرد که Nuna به همراه روباهش به دنبال پیدا کردن منبع طوفان هستن تا آن را از کار بیندازند.

دانلود بازی LEGO STAR WARS The Force Awakens برای موبایل

 

بازی Battle Time از جمله بازی های استراتژیک اندروید میباشد که از گرافیک بسیار قوی و بالایی برخوردار است که باعث میشود نسبت به دیگر بازی های استراتژیک اندروید از لحاظ گرافیک برتری داشته باشد.

با این بازی میتوانید حس یک ژنرال ارتش واقعی را داشته باشید.شما باید وارد میدان جنگ شوید و دشمنان را نابود کنید و قلعه هایشان را تصرف کنید و قدرت ارتش خود را ارتقا دهید و ارتش خود را به سمت پیروزی رهبری کنید.