دانلود Battle Ages v1.7-دانلود بازی استراتژی جنگ دوران ها برای اندروید

 

بازی Battle Ages یک بازی استراتژیک به سبک بازی معروف کلش آف کلینز می باشد که به ساخت نیروها و پایگاه های نظامی و هجوم به دشمنان مربوط می شود. کمپانی معروف آمریکایی ۵۰۵Games Srl یک بازی به سبک و شکل بازی کلش آف کلینز ساخته است که در آن شما با استفاده از اسلحه های مختلف به دشمنان حمله می کنید و در عین حال باید مواظب شکست خوردن از طرف دشمنان نشوید.

دانلود Battle Islands v2.5.2 – بازی استراتژیکی جنگ جزایر برای اندروید

 

بازی جالب و استراتژیکی Battle Islands که دارای جزئیات گرافیکی عالی و بصورت آنلاین مدیریت و فرماندهی یک پایگاه نظامی را بر عهده شماست، می باشد. بازی های آنلاین در سری استراتژیکی محبوبیت بسیاری را در بین کاربران کسب کرده است تا جایی که ساعت ها به بازی  با آن خود را مشغول می کنند. این میزان محبوبیت هم بی دلیل نیست استفاده از ایده های جذاب در نوع بازی، گرافیک فوق العاده و سه بعدی، ایجاد حس رقابت برتری در بین کاربران در سراسر دنیا، محیطی فانتزی و شگفت انگیز تنها گوشه ای از میزان علاقه مندی  به این نوع بازی فوق العاده است.

دانلود بازی زیبای Battle Command برای اندروید

 

درخدمت شما هستیم با بازی جذاب و خیره کننده battle command یک بازی بسیار زیبا و هیجانی برای سیستم عامل اندروید این بازی جذاب در دسته بندی زانر استراتژیک قرار می گیرد.در این بازی جذاب شما باید یک لشکر را فرماندهی کنید تا بتوانید در نبرد با اهریمن پیروز شوید.با ساختن و تربیت یک لشکر منظم وقوی که شامل سواره نظام و پیاده نظام میشود به جنگ با شیطان بروید و آن را از پای در بیاورید این بازی دارای گرافیکی بسایر خیره کننده است و به صورتHD عرضه می شود البته نا گفته نماند که چندی پیش نسخه اول این بازی بر روی گوگل پلی با قیمت ۱۰ دلار به فروش می رفت.امیدوارم این بازی را دانلود کنید و ازش لذت ببرید.

 

ویزگی ها ازنظر کارشناسان بیت دانلود:

۱* ایجاد یک ارتش قدرتمند برای پیش بردن ماموریت ها

۲* انواع قدرت ها و مهارت های منحصر به فرد برای شخصیت ها

۳* نبرد در مکان ها و محیط هایی کاملا متفاوت و جذاب

۴*کیفیت عالی اچ دی و صداگزاری فوق العاده