دانلود Battle Ages v 2.3.2-دانلود بازی استراتژی جنگ دوران ها برای اندروید

بازی Battle Ages یک بازی استراتژیک به سبک بازی معروف کلش آف کلینز می باشد که به ساخت نیروها و پایگاه های نظامی و هجوم به دشمنان مربوط می شود. کمپانی معروف آمریکایی 505Games Srl یک بازی به سبک و شکل بازی کلش آف کلینز ساخته است که در آن شما با استفاده از اسلحه های مختلف به دشمنان حمله می کنید و در عین حال باید مواظب شکست خوردن از طرف دشمنان نشوید.

این بازی استراتژیک با توجه به حجم کم آن دارای گرافیک مناسبی است که در آن شما به جمع آوری نیرو ها و مهمات جنگی و ساخت پایگاه های نظامی هستید تا به دشمنان حمله کنی و قلمرو خود را افزایش دهید. در واقع در این بازی شما فرمانده 6 دوران مختلف چون رم، قرون وسطی و حتی انقلاب آمریکا و فرانسه را برعهده دارید و شاهد 22 ارتش نظامی، 15 طلسم جادویی و 11 نوع تله هستید.

ویژگی ها:

قابلیت شکست دشمن با بازی کردن آنلاین با دوستان خود عهده دار فرماندهی شش دوران مختلف دارای پایگاه های نظامی و اسلحه های مختلف بازی به سبک استراتژیک

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مرحله ی اول : یکی از فایل های فایل نصبی را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت و نصب کنید. مرحله ی دوم : فایل دیتا را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید ؛ فایلهای موجود در Data را در مسیر Android/Obb کپی کنید. مرحله ی سوم : بازی را اجرا کنید !

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود