دانلود بازی Atelier Arland series Deluxe Pack برای PC – نسخه فشرده فیت گرل بازی Atelier Arland series توسط کمپانی KOEI TECMO در سال 2019 برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. سه قسمت از سری Arland در یک نسخه جمع شده و در قالب بازی Atelier Arland series منتشر شده است. تمام DLC هایی که تاکنون منتشر شده است را در خود جای داده است. بازی شامل بازی های زیر می باشد که هر کدام داستانی دارند.
  • Atelier Rorona ~The Alchemist of Arland~ D
قسمت اول این سری از بازی ها است که شخصیت اصلی آن Rorona می باشد که باید به کمک اکتشاف و نبرد، Atelier را به رسمیت بشناسد و به آن دست یابد. به دلیل شرایط مختلفی که در بازی وجود دارد شاهد پایان های متفاوتی هستیم.
  • Atelier Totori ~The Adventurer of Arland~ DX
قسمت دوم از سری بازی هاست که تاتوری در جستجوی مادر مفقود شده اش به عنوان یک مهاجم همراه با دوستانش عازم می شودو با اکتشاف و نبرد برای انجام درخواست های خود استفاده می نماید. سرزمین های جدیدی را باید کشف کند و ...
  • Atelier Meruru ~The Apprentice of Arland~ DX
قسمت سوم از سری بازی هاست که شاهزاده خانم یعنی میروو قصد دارد از علم کیمیاگری برای رشد کشور کوچک خود استفاده کند. او به کمک اکتشاف و نبرد می خواهد در مدت زمان محدودی جمعیت را افزایش دهد و پادشاهی خود را تقویت کند.
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود