Visual Studio Tips for Web Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که به بررسی ویژگی ها و ابزارهای Visual Studio می پردازد. Walt Ritscher در این دوره آموزشی موضوعاتی از قبیل: ارائه راهنمایی های عملی برای بهبود گردش کار توسعه وب، ایجاد جذابیت برای بازدید از محیط برنامه نویسی خود، یادگیری نحوه کار و […]

دانلود دوره آموزشی WintellectNow Debugging and Unit-Testing ASP.NET Routes Debugging and Unit-Testing ASP.NET Routes یکی از دوره های آموزشی شرکت WintellectNow است که نحوه استفاده از ابزارهای جانبی مانند Glimpse را برای اشکال زدایی مسیر های شکسته شده در وب سایت های ASP.NET و همچنین نحوه نوشتن آزمون های واحد برای تست مسیر صفحات وب […]

دانلود دوره آموزشیVisual Studio Essential Training: 04 Surveying the Programming Languages

Visual Studio Essential Training: 04 Surveying the Programming Languages یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که وقتی شما در ویژوال استودیو شروع به کد نویسی میکنید انتخاب های زیادی دارید. زبان برنامه نویسی یکی از انتخاب های مهیج است

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 03 Exploring Projects and Solutions

Visual Studio Essential Training: 03 Exploring Projects and Solutions یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که این دور نحوه ی کاوش در پروژه ها و Solution ها را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 02 Getting Comfortable with the IDE

Visual Studio Essential Training: 02 Getting Comfortable with the IDE یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که Visual Studio یک IDE است که شما وقت زیادی را در آن میگذرانید و با سفارشی کردن تنظیمات و لایه ها با جلوگیری از اشتباهات در وقت خود صرفه جویی کنید.

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 01 Exploring the Visual Studio Ecosystem

Visual Studio Essential Training: 01 Exploring the Visual Studio Ecosystem یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که Visual Studio هر ابزاری که یک توسعه دهنده برای ایجاد نرم افزار نیاز دارد را دارا می باشد. اما آن یک اکو سیستم گسترده است.

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 11 Data Tools

Visual Studio Essential Training: 11 Data Tools یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ارتباطات پایگاه های داده، برنامه های قدرتمند و سطح بالا را از بقیه جدا میکند. اگر شما با Visual Studio در حال توسعه هستید، شما ابزارهای متفاوتی برای مدیریت ارتباطات پایگاه داده، مدیریت جدول ها، جستجوی داده و ساخت پروژه ها دارید. به علاوه، شما اختیار انتخاب پلتفرم را دارید. Visual Studio از SQL Express LocalDB و نسخه ی کامل SQL Server، همچنین Azure cloud-based data services، پشتیبانی میکند.

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 10 Protecting Your Code Base with Source Control Providers

Visual Studio Essential Training: 10 Protecting Your Code Base with Source Control Providers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که یکی از مهم ترین دارایی های یک برنامه نویس codebase او است. شما کدهای خود را چطور نگهداری می کنید. Visual Studio امکانات زیادی برای نگداری کدها فراهم می کند از جمله امکان استفاده از Team Foundation و Team Services و GitHub و Bitbucket در Visual Studio فراهم شده است.

دانلود دوره آموزشی Visual Studio Essential Training: 00 Setup and Configuration

Visual Studio Essential Training: 00 Setup and Configuration یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه دانلود، نصب و پیکربندی تنظیمات ویژوال استودیو را برای انجام کارهای توسعه و برنامه نویسی خود به شما آموزش می دهد.