Drawing Vector Graphics: Brand Character Design یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد یک کاراکتر برند از کسب و کار خود را با استفاده از نرم افزار قدرتمند Adobe Illustrator به شما آموزش می دهد. کاراکتر برند شما می تواند تأثیر خیلی زیادی روی مخاطبین و مشتریان شما بگذارد. Von Glitschka […]

دانلود دوره آموزشی Copyright for Creatives: Protecting Your Work

Copyright for Creatives: Protecting Your Work یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره قوانین کپی رایت و حفاظت از کارهای خود جهت جلوگیری از سوء استفاده دیگران بدانید، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Drawing Vector Graphics Laboratory

Drawing Vector Graphics Laboratory یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که متدها، ابزارها و منابعی که برای تقویت مهارت طراحی و سبک جدید هنری مورد استفاده قرار می گیرند را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Social Media for Graphic Designers

Social Media for Graphic Designers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از قابلیت ها و ویژگی های کلیدی رسانه های اجتماعی فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام و دیگر پلت فرم ها را برای معرفی و نمایش کارهای هنری و طراحی های گرافیکی خود به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Drawing Vector Graphics: Iconography

Drawing Vector Graphics: Iconography یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ایجاد نقش های مختلف و متنوع آیکون ها را به طور کامل به شما آموزش می دهد.