Lynda Eclipse Essential Training آموزش فوری کار با اکلیپس

Lynda Eclipse Essential Training  از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Jon Peck می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به  آموزش فوری کار با اکلیپس و بررسی قابلیت های این نرم افزار می پردازد و مباحث و قابلیت های کلیدی این نرم افزار را به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Lynda Programming for Non-Programmers: iOS 11 and Swift Programming for Non-Programmers: iOS 11 and Swift یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل iOS را به کسانی که تجربه برنامه نویسی نداشته اند به صورت حرفه ای آموزش می دهد. Todd Perkins در این دوره […]

iOS 11 Development Essential Training: Application Architecture یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ساختار و معماری اپلیکیشن های iOS 11 را مورد بررسی قرار می دهد. Todd Perkins در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: تفاوت بین پیش زمینه و پس زمینه وقایع؛ نمایش وقایع و وظایف پس زمینه؛ پیدا کردن باگ […]

دانلود دوره آموزشی iOS App Development: Apple iCloud API

iOS App Development: Apple iCloud API یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مجموعه بسیار وسیعی از امکانات و ابزارها را از طریق API های آی کلود ( Apple iCloud ) می توانید به برنامه هایتان بیافزایید. با مشاهده این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که چطور بایستی با این API ها در برنامه های iOS ای که در حال طراحی ، کدنویسی و تولید آن ها هستید کار کنید.

دانلود دوره آموزشی iOS 11 First Look for Developers

iOS 11 First Look for Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید iOS 11 را به طور کامل همراه با ارائه مثال به توسعه دهندگان این سیستم عامل تلفن همراه به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Building an iOS Messages Application

Building an iOS Messages Application یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ساخت یک برنامه کاربردی ارسال پیامک و استیکر برای سیستم عامل iOS را به صورت عملی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی iOS App Development: Working with Widgets

iOS App Development: Working with Widgets یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که انواع ویجت ها را معرفی کرده و نحوه اجرا و پیاده سازی آن ها را در برنامه های کاربردی سیستم عامل iOS به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی iOS 10 App Development: Integrating SiriKit

iOS 10 App Development: Integrating SiriKit یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ادغام قابلیت Siri با برنامه های کاربردی iOS 10 برای افزودن ویژگی اجرای دستورات با صوت را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Building a Note-Taking App for iOS 10 with Swift

Building a Note-Taking App for iOS 10 with Swift یکی از دوره های آموزشی پروژه محور شرکت Lynda.com است که نحوه توسعه برنامه های کاربردی کراس پلت فرم را با استفاده از زبان برنامه نویسی Swift برای سیستم عامل iOS به شما آموزش می دهد.