دانلود دوره آموزشی Lynda Programming Foundations: Fundamentals Programming Foundations: Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مبانی اصلی برنامه نویسی برای شروع کار با هر زبان برنامه نویسی را به شما آموزش می دهد. Simon Allardice در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: نوشتن کد های منبع؛ درک زبان های مفسر و […]

دانلود دوره آموزشی PluralSight – iOS 11 Fundamentals iOS 11 Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت PluralSight است که مهارت برنامه نویسی اپلیکیشن های iOS 11 با رابط های کاربری قابل انطباق با تمامی دستگاه ها را با استفاده از XCode و Swift به طور کامل همراه با پروژه عملی به شما آموزش می […]

دانلود دوره آموزشی Advanced iOS App Development: MapKit & Core Location

Advanced iOS App Development: MapKit & Core Location یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda .com است که آی‌اواس (iOS) سیستم عاملی برای آیفون (iPhone ) وآی پاد (iPad) و دیگر دستگاه‌های شرکت اپل مانند آی ‌پد و اپل تی ‌وی است.

دانلود دوره آموزشی Swift 3 Fundamentals

Swift 3 Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این مجموعه آموزش با زبان برنامه نویسی Swift که زبان کدنویسی برنامه های iOS و Mac است آشنا می شوید. سپس قدم به قدم کدنویسی به این زبان ارزشمند را به شما آموزش میدهد.

Lynda Comparing Swift and Objective-C

Lynda Comparing Swift and Objective-C از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به مقایسه و معرفی قابلیت های دو زبان سوئیفت و آبجکتیو-سی برای طراحی نرم افزار می پردازد. و نحوه استفاده از کدهای سوئیفت در یک پروژه به زبان آبجکتیو-سی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda iOS 6 SDK New Features

Lynda iOS 6 SDK New Features از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش قابلیت های برنامه نویسی جدید IOS 6 و API های اجتماعی می پردازد. و نحوه استفاده از پاس های سفارشی برای استفاده از قابلیت های اجتماعی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda iOS 7 SDK New Features

Lynda iOS 7 SDK New Features از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ابزارها و قابلیت های جدید معرفی شده برای برنامه نویسی IOS 7 می پردازد. و نحوه پیکربندی اطلاعات و درک شیوه طراحی در آی او اس ۷ را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Core Data for iOS and OS X

Lynda Core Data for iOS and OS X از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش کامل کار با فریمورک Core Data می پردازد. و نحوه ذخیره سازی اطلاعات برنامه های سیستم عامل IOS و OS X و همچنین روش تبدیل اطلاعات و بازیابی آن ها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Objective-C Essential Training آموزش زبان برنامه نویسی Objective-C

Lynda Objective-C Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش زبان برنامه نویسی Objective-C می پردازد. و نحوه کدنویسی ر این زبان وقابلیت های آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.