دانلود دوره آموزشی Start With C / C++ and Object Oriented Programming

Start With C / C++ and Object Oriented Programming یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه برنامه نویسی به زبان C++ و شئ گرایی را به طور کامل همراه با مثال های کاربردی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Start Using The Mac OS X Terminal

Start Using The Mac OS X Terminal یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه استفاده از ترمینال سیستم عامل مک را برای ایجاد فایل ها و دایرکتوری ها، جستجو و ویرایش آن ها به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Simply Learn HTML5 and CSS3

Simply Learn HTML5 and CSS3 یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه ایجاد صفحات وب و طراحی وب سایت با استفاده از HTML5 و CSS3 را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Scrum by Example – Follow and Learn By Example

Scrum by Example – Follow and Learn By Example یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه استفاده از تکنیک های اسکرام را همراه با ارائه مثال های کاربردی به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Create Online Courses: A Simple How-To Guide

Create Online Courses: A Simple How-To Guide یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه ایجاد دوره های آموزشی آنلاین و انتشار آن ها را به صورت کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Create A Podcast For Free And Submit To iTunes

Create A Podcast For Free And Submit To iTunes یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه ایجاد یک پادکست رایگان و ثبت آن در آیتونز را به صورت گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Build Your Scrum Team The Right Way

Build Your Scrum Team The Right Way یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه شناسایی و توانایی توصیف عناصر مورد نیاز برای ایجاد یک تیم اسکرام موفق را به شما آموزش می دهد.

Use Ultimatum and WordPress To Create Fantastic Webpages یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه ایجاد تم ها و پوسته های رسپانسیو را با استفاده از وردپرس (WordPress) و آلتیماتوم (Ultimate) به طور کامل به شما نشان می دهد. Sean McCammon در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: ساخت یک وب سایت […]