دانلود دوره آموزشی Firewall Administration Essential Training

Firewall Administration Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه برنامه ریزی، استقرار، مدیریت، تعمیر و نگهداری یک فایروال شبکه را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد.

دانلود دوره آموزشی macOS Server Essential Training

macOS Server Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه تنظیم و راه اندازی سرور OS X را برای اطمینان از قابلیت عملکرد آن و بهره مند شدن از مزایای خدمات این سرور را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Linux: Firewalls and SELinux

Linux: Firewalls and SELinux یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که اصول و مبانی استفاده از فایروال را در سیستم عامل لینوکس به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی macOS Sierra for IT Administrators

macOS Sierra for IT Administrators یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدیریت و پیکربندی آخرین نسخه سیستم عامل مک، Sierra را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی iTunes U for Course Management

iTunes U for Course Management یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدیریت حساب iTunes U را شامل نصب، ایجاد، توزیع و به روزرسانی محتوای دوره های آن را به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Understanding Secure Sockets Layer

Understanding Secure Sockets Layer یکی از فیلم های آموزشی Lynda.com است که نحوه حفاظت از ارتباطات در شبکه با استفاده از TLS/SSL با PKI برای رمز گذاری مطمئن و احراز هویت را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with Apple Remote Desktop

Up and Running with Apple Remote Desktop نحوه نصب این نرم افزار بر روی بسیاری از کامپیوتر ها و فعالیت های مانیتور، کمک به کاربران و جمع آوری اطلاعات برای همه کامپیوتر هایی که در محیط شبکه هستند را نشان می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Mac OS X Server 10.6 Snow Leopard New Features

Mac OS X Server 10.6 Snow Leopard New Features تمام برنامه های کاربردی جدید و پیشرفته ی جدیدترین سرور اپل و نحوه راه اندازی آنها را نشان میدهد.

دانلود فیلم آموزشی Mac OS X Server 10.6 Snow Leopard Essential Training

Mac OS X Server 10.6 Snow Leopard Essential Training نشان میدهد که چگونه Server 10.6 Snow Leopard را راه اندازی کرده و یا داده های موجود را به این سرور کاملا جدید انتقال دهیم.