دانلود دوره آموزشی Lynda Implementing In-App Purchases in iOS 11 with StoreKit Implementing In-App Purchases in iOS 11 with StoreKit یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه افزودن قابلیت خرید درون برنامه ای را برای اپلیکیشن های iOS 11 با استفاده از فریم ورک StoreKit به شما آموزش می دهد. Ron Buencamino […]

Automated Testing in Xcode یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوع اتوماسیون آزمون ها شامل آزمون واحد ها و آزمون رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل در Xcode را به شما آموزش می دهد. Ron Buencamino در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: آزمون های واحد و UI؛ آزون های واحد در ایکس […]

دانلود دوره آموزشی Learning Server-Side Swift with Vapor

Learning Server-Side Swift with Vapor یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Swift بر روی سرور را با فریم ورک محبوب منبع باز Vapor برای ایجاد و توسعه برنامه های وب و API به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Using Vapor with SQL and NoSQL Databases

Using Vapor with SQL and NoSQL Databases یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کار با فریم ورک Vapor را برای کار با پایگاه های داده SQL و NoSQL را به شما آموزش می دهد.

Lynda Understanding the Model-View-Controller Design Pattern

Lynda Understanding the Model-View-Controller Design Pattern از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اصول برنامه نویسی MVC و الگو های کنترل می پردازد. و نحوه تغییر نمایه اشیائ و آماده سازی نرم افزار برای انتشار را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Communicating between Classes with Objective-C

Lynda Communicating between Classes with Objective-C از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش روش های مختلف انتقال داده های کلاس در زبان Objective-C می پردازد. و نحوه متدهای موردنیاز در برنامه های OS X و IOS و مزایا و معایبشان را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Implementing In-App Purchases in iOS 10 with Swift 3

Implementing In-App Purchases in iOS 10 with Swift 3 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه اجرا کردن پرداخت درون برنامه ای را برای اپلیکیشن های موبایل آی او اس ۱۰ با استفاده از سوئیفت ۳ به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Deliver Location-Based Notifications with iBeacons in iOS

Deliver Location-Based Notifications with iBeacons in iOS یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه بررسی و پاسخگویی به Beacon ها را در شرایط بحرانی نشان داده و ایجاد اپلیکیشن های مبتنی بر beacon را آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی AVFoundation Essentials for iOS with Swift

AVFoundation Essentials for iOS with Swift یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه برنامه نویسی با AVFoundation را که یکی از چارچوب های قوی و قابل انعطاف آی او اس می باشد را آموزش می دهد.