دانلود دوره آموزشی PluralSight – Commodity SAN: Storage in Windows Server 2016 Commodity SAN: Storage in Windows Server 2016 یکی از دوره های آموزشی شرکت PluralSight است که نحوه استفاده از روش های جدید ذخیره سازی در ویندوز سرور ۲۰۱۶ را با حداقل هزینه به طور کامل به شما آموزش می دهد. Robert McMillen در […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Windows Server 2016: Software Defined Networking Deployment Windows Server 2016: Software Defined Networking Deployment یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استقرار شبکه های مبتنی بر نرم افزار (SDN) در محیط Windows Server 2016 را با استفاده از سوئیچ ها و روتر های مجازی مایکروسافت به شما آموزش […]

دانلود دوره آموزشی Learn System Center 2016: Virtual Machine Manager

Learn System Center 2016: Virtual Machine Manager یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد و مدیریت ماشین های مجازی را با استفاده از Virtual Machine Manager (VMM) به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Windows Server 2016: High Availability

دانلود دوره آموزشی Windows Server 2016: Storage Services

Windows Server 2016: Storage Services یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه پیکربندی فایل ها و خدمات ذخیره سازی در ویندوز سرور ۲۰۱۶ را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learn System Center 2016: Operations Manager

Learn System Center 2016: Operations Manager یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدیریت و نظارت بر سسیستم های عامل، ماشین های مجازی و برنامه ها را به صورت یکجا با استفاده از پلت فرم SCOM به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learn System Center Configuration Manager: The Basics

Learn System Center Configuration Manager: The Basics یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه نصب و پیکربندی SCCM (مدیریت پیکربندی مرکز سیستم) مایکروسافت را نشان داده و نحوه استفاده از ویژگی ها و قابلیت های آن را به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Microsoft Exchange Server 2016 Administration

Microsoft Exchange Server 2016 Administration یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه حفاظت، نظارت و عیب یابی محیط Exchange Server 2016 را آموزش می دهد.