Color for Video Editors یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره رنگ و تصحیح رنگ در ویرایش ویدئو ها بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد. متخصص رنگ، Robbie Carman در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: مردم چگونه میبینند؛ ارزیابی خلاقانه و فنی یک […]

دانلود دوره آموزشی Video Gear: Action Cams & Drones

Video Gear: Action Cams & Drones یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که بهترین و به روزترین تجهیزات تولید فیلم و ویدیو را به شما معرفی می کند. در این دوره شما با دوربین های اکشن و هواپیما های کنترل از راه دور فوق العاده ای که می توانند در عمیق ترین دریا ها تصویر برداری کنند یا در آسمان ها فیلم برداری کنند، آشنا می شوید.

دانلود دوره آموزشی Video Gear: Cameras & Lenses

Video Gear: Cameras & Lenses یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که بهترین و به روزترین تجهیزات تولید فیلم و ویدیو را به شما معرفی می کند. این دوره آموزشی برخی دوربین های مطرح برای فیلم برداری از جمله بلک مجیک URSA 4K، سونی آلفا ۷، Canon 5D Mark III و… را بررسی کرده و همچنین لنزهای درجه یک و نحوه استفاده از آن را نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Video Gear: Lighting

Video Gear: Lighting یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه انتخاب درست و استفاده از لوازم و تجهیزات نورپردازی در تولیدات ویدیویی را به شما آموزش می دهد.