C# Best Practices for Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه توسعه کد اپلیکیشن های قابل اعتماد، قابل خواندن و پایدار را با استاندارد سازی کد های سی شارپ (C#) به شما آموزش می دهد. Reynald Adolphe در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: نام گذاری و مدیریت کلاس ها؛ جرای […]

دانلود دوره آموزشی Lynda ASP.NET Core: Converting Synchronous Calls to Asynchronous ASP.NET Core: Converting Synchronous Calls to Asynchronous یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم کلیدی مربوط به برنامه های ناهمزمان (Asynchronous) را در ASP.NET Core به شما آموزش می دهد. Reynald Adolphe در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: تبدیل یک […]

Java Integration with .NET Framework یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Javonet را برای دسترسی و استفاده مستقیم از .NET از طریق یک پلت فرم جاوا به شما آموزش می دهد. Reynald Adolphe در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: تنظیم و راه اندازی محیط کاری شامل IDE ها […]

دانلود دوره آموزشی Learning C# Algorithms

Learning C# Algorithms یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که انواع الگوریتم های رایج C# را برای مرتب سازی، جستجو، توالی و بیشتر را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Intermediate C# Design Patterns Part 3

Intermediate C# Design Patterns Part 3 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد الگوهای طراحی را به زبان برنامه نویسی سی شارپ به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Intermediate C# Design Patterns Part 2

Intermediate C# Design Patterns Part 2 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی الگوها و استفاده مجدد از آن ها برای کدنویسی های خود و همچنین الگوهای کمتر شناخته شده برای برنامه نویسان سی شارپ را به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning Visual Studio Code

Learning Visual Studio Code یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار ویژوال استودیو کد را که قابلیت پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی C#، C++ و بیشتر را دارد، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی C# 7 First Look

C# 7 First Look یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید زبان برنامه نویسی شئ گرا C# 7 را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی .NET Programming Introduction

.NET Programming Introduction یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره برنامه نویسی با .NET بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد.