دانلود دوره آموزشی Angular 2 End-to-end

Angular 2 End-to-end یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، آنگولار جی اس ۲ یکی از برترین فریم ورک ها برای ساخت برنامه های موبایل و وب است. در این مجموعه آموزش ساخت یک برنامه بوسیله AngularJS 2 را یاد می گیرید. این برنامه امکانات Authentication ، یک بلاگ و یک فروشگاه دارد.

دانلود دوره آموزشی Reactive Programming With RxJS

Reactive Programming With RxJS یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه برنامه نویسی به روش واکنشگرا را با استفاده از کتابخانه RxJS جاوا اسکریپت به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the Google Maps API

How to Use the Google Maps API یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه کارکرد Google Maps API و استفاده از آن در پروژه های ساخت اپلیکیشن خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Code Forms in Angular 2

How to Code Forms in Angular 2 یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه طراحی و ساخت فرم هایی برای برنامه های کاربردی تحت وب خود جهت دریافت و دستکاری اطلاعات کاربران را با استفاده از Angular 2 به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Use the Google Drive API

دوره آموزشی TutsPlus How to Use the Google Drive API چگونگی کارکرد API گوگل درایو و همچنین نحوه استفاده از آن در پروژه های خود را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Use the Microphone With Ionic

دوره آموزشی TutsPlus Use the Microphone With Ionic دو روش دسترسی به میکروفن گوشی را از طریق برنامه کاربردی ساخته شده در Ionic به شما نشان می دهد. ابتدا نحوه دسترسی به اپلیکیشن ضبط ساخته شده در گوشی را بررسی می کند سپس نحوه دسترسی مستقیم به میکروفن را از طریق اپلیکیشن ینیک خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Use the Camera With Ionic

دوره آموزشی TutsPlus Use the Camera With Ionic نحوه استفاده از پلاگین دوربین را برای گرفتن عکس و ویدیو و همچنین دسترسی به گالری تصاویر تلفن همراه را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Use Crosswalk With Ionic

دوره آموزشی TutsPlus Use Crosswalk With Ionic نحوه ساخت یک برنامه کاربردی کوچک WebRTC را برای Ionic به شما آموزش میدهد. ویژگی های این برنامه کاربردی به صورت پیش فرض توسط WebView پشتیبانی نمی شوند، اما CrossWalk می تواند این پشتیبانی از وب آر تی سی را برای وب ویو فراهم کند.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Upgrade Your App to Angular 2

دوره آموزشی TutsPlus Upgrade Your App to Angular 2 نحوه ارتقا دادن یک برنامه نوشته شده در Angular 1 را به نسخه جدید آن Angular 2 به طور کامل به شما نشان می دهد.