دانلود دوره آموزشی WordPress Basics: Customize Your Front Page With a Template

WordPress Basics: Customize Your Front Page With a Template یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه ایجاد صفحه اصلی وب سایت در وردپرس و سفارشی سازی تم آن را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Registering Custom Post Types and Taxonomies in WordPress

Registering Custom Post Types and Taxonomies in WordPress یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه ایجاد انواع پست ها و دسته بندی ها را در سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Create a Custom Front Page With a WordPress Theme Template

Create a Custom Front Page With a WordPress Theme Template یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه طراحی و ایجاد صفحه اصلی وب سایت خود را با استفاده از قالب های وردپرس به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Create an Archive Page With Custom Taxonomies in WordPress

Create an Archive Page With Custom Taxonomies in WordPress یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه ویرایش یک صفحه آرشیو، ایجاد طبقه بندی های سفارشی و مرتب سازی لیست پست های خود بر اساس این طبقه بندی ها را در وردپرس به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Basics: Managing Users

WordPress Basics: Managing Users یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه کار با سیستم کاربری قدرتمند وردپرس جهت مدیریت کاربران سیستم مانند افزودن یا حذف کاربر، تعریف نقش آن ها و تنظیم دسترسی آن ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Basics: Switching to a Self-Hosted Site

WordPress Basics: Switching to a Self-Hosted Site یکی از دوره های آموزشی شرکت TutsPlus است که نحوه انتقال سایت خود از WordPress.com را به هاست مستقل خود به شما آموزش می دهد. اگر شما هم وبلاگی در WordPress.com دارید و می خواهید آن را به یک هاست دیگر منتقل کنید، این دوره می تواند به شما کمک کند.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Display Custom Fields in a WordPress Theme

دوره آموزشی TutsPlus How to Display Custom Fields in a WordPress Theme نحوه نمایش فیلد های سفارشی در پست های اصلی و پست های آشیو شده در ورد پرس را به شما آموزش می دهد. همچنین نحوه استفاده از تگ های شرطی برای چک کردن اینکه کدام یک از این فیلد ها برای یک پست محصور شده است تا بتوانید فقط آن فیلد هایی را که حاوی اطلاعات و داده هستند را نمایش دهید، نیز بررسی می کند.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus WordPress Basics: Create a Navigation Menu

دوره آموزشی TutsPlus WordPress Basics: Create a Navigation Menu نحوه ایجاد یک منوی ناوبری در وردپرس و اضافه کردن آن به سایت خود را آموزش می دهد. Rachel McCollin در این دوره آموزشی نحوه ایجاد منوهای اضافی و استفاده از منوها در بین ویجت ها را به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus WordPress Basics: Add Widgets to Your Site

دوره آموزشی TutsPlus WordPress Basics: Add Widgets to Your Site نحوه استفاده از ویجت ها را که از پرکاربرد ترین ویژگی های وردپرس هستند، به شما آموزش می دهد.