دانلود دوره آموزشی Adobe Premiere Pro CS6: The Complete Video Editing Course

Adobe Premiere Pro CS6: The Complete Video Editing Course یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه استفاده از نرم افزار ادوبی پریمایر پرو را برای ویرایش ویدیوهای خود به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی AutoDesk Maya: 3D Animations and Visual Effects for Beginners

AutoDesk Maya: 3D Animations and Visual Effects for Beginners یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه مدل سازی و ساخت انیمیشن های زیبای سه بعدی را با استفاده از نرم افزار Maya به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Animate Hipster Logos and Badges in After Effects

Animate Hipster Logos and Badges in After Effects یکی از دوره های آموزشی Udemy است که نحوه طراحی و انیمیشن سازی لوگو ها و آیکون های مدال ها را با استفاده از نرم افزار های Illustrator و After Effects به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی After Effects: Make 11 Fun After Effects Video Titles

After Effects: Make 11 Fun After Effects Video Titles یکی از دوره های آموزشی Udemy است که نحوه ایجاد عناوین و گرافیک های ویدئوی خود را با استفاده از نرم افزار After Effects به صورت عملی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Adobe After Effects: Flat Animation Buildup

Adobe After Effects: Flat Animation Buildup یکی از دوره های آموزشی Udemy است که نحوه ایجاد انیمیشن های دو بعدی و موشن گرافیک ها را با استفاده از نرم افزار ادوبی افتر افکت به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Adobe After Effects: Advanced Shape Layers

Adobe After Effects: Advanced Shape Layers یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه انیمیشن سازی لایه ها و شکل ها را در نرم افزار افترافکت و ایجاد موشن گرافیک های جذاب را به صورت جامع و کاربردی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Landscape Photography: You Can Take Your Own Stunning Photos

Landscape Photography: You Can Take Your Own Stunning Photos یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که تکنیک های عکاسی از مناظر و چشم اندازها را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Kinetic Typography: Make Engaging Motion Graphics Videos Now

Kinetic Typography: Make Engaging Motion Graphics Videos Now یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه ساخت موزیک ویدیو، گرافیک های حرکتی، انیمیشن و بسیاری دیگر را در نرم افزار After Effects به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Long Exposure Photography: Shoot Your Own Stunning Photos

Long Exposure Photography: Shoot Your Own Stunning Photos یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که تکنیک های عکاسی با DSLR و دوربین آیفون خود را برای گرفتن عکس های زیبا و خلاقانه به شما آموزش می دهد.