دانلود دوره آموزشی Learn Java with Swing

Learn Java with Swing یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Swing را برای ساخت رابط کاربری گرافیکی اپلیکیشن ها در جاوا به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Scala Essential Training

Scala Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ربان برنامه نویسی شئ گرای اسکالا (Scala) را از سطح مبتدی تا پیشرفته به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی ۳D Graphics in JavaFX

۳D Graphics in JavaFX یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مزایای نرم افزار جاوا اف ایکس (JavaFX) را توضیح داده و نحوه استفاده از آن را برای طراحی و ایجاد گرافیک های سه بعدی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Scala First Look

Scala First Look یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که زبان برنامه نویسی شئ گرای اسکالا را از نحوه نصب آن گرفته تا تعریف متغیرها و توابع و ایجاد برنامه های کاربردی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Java: Recursion

Java: Recursion یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کدنویسی فرایندهای بازگشتی را با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Java: Generic Classes

Java: Generic Classes یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از جنریک های جاوا را برای تولید کدهای تمیز تر و قدرتمند تر به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Java Database Access with Hibernate

Java Database Access with Hibernate یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Hibernate را برای کار با نرم افزار های شئ گرا و پایگاه های داده رابطه ای، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning C++ Pointers

Learning C++ Pointers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از اشاره گر ها را در زبان برنامه نویسی C++ به شما اموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی C++ Essential Training for Career Changers

C++ Essential Training for Career Changers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده و کدنویسی زبان برنامه نویسی C++ را به طور کامل به شما آموزش می دهد.