دانلود دوره آموزشی Lynda Designing and Prototyping a Website with Adobe XD Designing and Prototyping a Website with Adobe XD یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی یک وب سایت و ایجاد نمونه های اولیه را با استفاده از نرم افزار Adobe Experience Design CC به طور کامل به شما آموزش […]

دانلود ویدیوی آموزشی Adobe XD CC: New Features

Adobe XD CC: New Features یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کار با ابزارها و ویژگی های جدید موجود در نرم افزار Adobe XD CC را به صورت جامع آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Designing and Prototyping a Mobile App with Adobe XD

Designing and Prototyping a Mobile App with Adobe XD یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی یک برنامه کاربردی موبایل و ایجاد یک نمونه اولیه از آن در نرم افزار Adobe Experience Design (XD) CC را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Creating a First Website in Dreamweaver CC 2017

  Creating a First Website in Dreamweaver CC 2017 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مبانی طراحی وب را با استفاده از نرم افزار دریم ویور به شما آموزش داده و نحوه ساخت یک وبسایت را به صورت عملی نشان می دهد.

Lynda Flash Professional CS5 Creating a Simple Game for Android Devices آموزش ساخت بازی فلش برای اندروید

Lynda Flash Professional CS5 Creating a Simple Game for Android Devices از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس لیندا Paul Trani می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ساخت بازی فلش برای اندروید می پردازد. و نحوه انتقال مهارت های طراحی فلش در وب را برای موبایل و اندروید را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.