Lynda Code Clinic Java آموزش کلینیک کدنویسی زبان برنامه نویسی جاوا

Lynda Code Clinic Java از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش آموزش کلینیک کدنویسی زبان برنامه نویسی جاوا می پردازد. و نحوه اشکال یابی کدهای جاوا و بهبود سطح کدنویسی در زبان Java را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Using Java to Program Google App Engine آموزش استفاده از زبان جاوا در گوگل اپ انجین

Lynda Using Java to Program Google App Engine از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از زبان جاوا در گوگل اپ انجین می پردازد. و قابلیت های گوگل اپ انجین و نحوه ایجاد پروژه در آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Java EE Essentials Servlets and JavaServer Faces آموزش جاوا سرولت و جاوا سرور

Lynda Java EE Essentials Servlets and JavaServer Faces از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس لیندا Patrick Royal می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش جاوا سرولت و جاوا سرور می پردازد. و نحوه آموزش برنامه نویسی و کار با محیط جاوا سرور را به طول کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Java EE Essentials: Enterprise JavaBeans آموزش استفاده از JavaBeans در برنامه های Enterprise

Lynda Java EE Essentials: Enterprise JavaBeans  از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس لیندا Patrick Royal می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از JavaBeans در برنامه های Enterprise می پردازد. و نحوه توسعه توسعه برنامه های اینترپرایس با فریمورک های JAVA EE را به طول کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with MATLAB

Up and Running with MATLAB به شما کمک میکند تا بتوانید با ابزار های MATLAB به راحتی کار کنید و سطحی از تسلط بر این زبان را به دست آورید. در ابتدا Syntax هسته ای این زبان که به طور قابل ملاحظه ای با دیگر زبان های برنامه نویسی متفاوت است، را آموزش میدهد؛

Lynda Building Web Services with Java EE آموزش ساخت سرویس های تحت وب با زبان جاوا نسخه استاندارد

Lynda Building Web Services with Java EE از جدیدترین آموزش ساخت سرویس های تحت وب با زبان جاوا نسخه استاندارد در یک دوره آموزشی فوری می پردازد.