دانلود دوره آموزشی WordPress Ecommerce: WooCommerce

WordPress Ecommerce: WooCommerce یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت یک فروشگاه آنلاین را با استفاده از یکی از بهترین و محبوب ترین راه حل های تجارت الکترونیکی برای وردپرس یعنی WooCommerce، به شما آموزش می دهد.

Choosing an Ecommerce Platform for Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که در مورد انتخاب یک بستر تجارت الکترونیک برای توسعه دهندگان بحث می کند. در دنیای کنونی صدها پلتفرم تجارت الکترونیک وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید محصولات خود را در وب سایت برای مشتریان عرضه کنید. سوال […]

BigCommerce Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که در مورد BigCommerce که یک پلتفرم تجارت الکترونیک است، بحث می کند. BigCommerce یک پلتفرم میزبانی است که می تواند کاتالوگ های بزرگ را اداره و با بازارهایی همچون آمازون و eBay ادغام کند، بدون حتی یک خط کد نویسی. در این دوره طرز استفاده از BigCommerce […]

دانلود دوره آموزشی WordPress Ecommerce: WooCommerce Plugins

WordPress Ecommerce: WooCommerce Plugins یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه اتصال قابلت های فروشگاه آنلاین خود برای تطبیق با کسب و کار خود به وسیله ایجاد یک پلاگین که با ووکامرس تعامل برقرار می کند را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Google Analytics: Spam Proofing

Google Analytics: Spam Proofing یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه بلاک کردن اسپم ها، کراولرها و ربات ها را برای شفاف سازی تجزیه و تحلیل سایت خود و روشن شدن تعداد واقعی بازدیدکنندگان سایت خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Plugins: SEO

WordPress Plugins: SEO یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه نصب و استقرار دو پلاگین قدرتمند بهینه سازی موتور جستجو برای وردپرس Yoast SEO و All in One SEO Pack را نشان داده و استفاده از آن ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Plugins: Analytics

WordPress Plugins: Analytics یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از انواع مختلف پلاگین های آنالیزی در سایت های وردپرس را آموزش داده و نشان می دهد که چه زمانی می توان از آن ها استفاده کرد.

Lynda WordPress Ecommerce

Lynda WordPress Ecommerce از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش کامل کار با فروشگاه ساز وردپرس و افزونه ایکامرس می پردازد. و نحوه ویرایش اطلاعات فروشگاه و افزودن و مدیریت محصولات را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Calculating Gross Profit with Google Analytics

Calculating Gross Profit with Google Analytics یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه محاسبه و برآورد سود کلی خود را با استفاده از Google Analytics به ویژه به مغازه داران، بازاری ها و توسعه دهندگان آموزش می دهد.