دانلود دوره آموزشی Writing Testable Code

Writing Testable Code یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده این دوره ی آموزشی تکنیک ها و اصولی را یاد می گیرید که به کمک آن ها می توانید کدهایی بنویسید که تست آن ها ساده باشد. کدهایی که براحتی با استفاده از روشها و ابزارهای Unit Test و Test-Driven Developement بتوان بر روی آن ها کار کرد.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیWindows Registry Troubleshooting

دانلود دوره ی آموزشیWindows Registry Troubleshooting یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره ی آموزشی پس از آنکه با رجیستری ویندوز ، نقش و وظایف آن آشنا شدید یاد می گیرید که چطور مشکلات و عیوبی که برای رجیستری پیش می آید را حل کنید. مطالب را در Windows 7 , Windows 8/8.1 و همچنین Windows 10 به شما یاد میدهد.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیStudio Lighting Techniques with Maya and Arnold

دانلود دوره ی آموزشیStudio Lighting Techniques with Maya and Arnold یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده این مجموعه آموزش یاد می گیرید که انواع سبک ها و تکنیک های نورپردازی را با استفاده از مایا و آرنولد بر روی پروژه هایتان پیاده سازی کنید.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیGame Prototyping in Unity

دانلود دوره ی آموزشیGame Prototyping in Unity یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره ی بسیار ارزشمند یاد می گیرید چگونه یک نمونه بازی ( Prototype ) در نرم افزار بازی سازی Unity ایجاد کنید.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیConfiguring Windows 10 (70-697): Lab Setup

دانلود دوره ی آموزشیConfiguring Windows 10 (70-697): Lab Setup یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، کسانی که میخواهند هدفمند ویندوز ۱۰ را یاد بگیرند و یا در آزمون های بین المللی مثلا Configuring Windows 10 (70-697) شرکت کنند. بایستی یک محیط آزمایشگاهی برای خود ایجاد نمایند.در این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که چطور یک ماشین مجازی برای تمرین آموخته هایتان در زمینه Windows 10 ایجاد کنید.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیCloud Design Patterns for Azure: Availability and Resilience

دانلود دوره ی آموزشیCloud Design Patterns for Azure: Availability and Resilience یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در آن دو مورد از الگوهای طراحی بسیار جالب یعنی Availability and Resilience تدریس می شود، این دو را می توان به صورت در دسترس بودن مداوم سرویس و توان رفع مشکلات ترجمه کرد.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیCATIA V5 Essentials – Revolve and Sweeps

دانلود دوره ی آموزشیCATIA V5 Essentials – Revolve and Sweeps یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده این دوره ی آموزشی با امکانات و ابزارهای موجود در نرم افزار کاتیا که مربوط می شوند به Revolve and Sweeps آشنا شده و کار با آن ها را در عمل یاد می گیرید.پروژه ای که برای تدریس این مطالب به شما در نظر گرفته است ، پروژه مدل سازی رینگ چرخ یک اتومبیل است

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیAutoCAD 2018 Updates

دانلود دوره ی آموزشیAutoCAD 2018 Updates یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در نرم افزار اتوکد ۲۰۱۸ مجموعه ای بسیار زیاد از امکانات و ابزارهای جدید ارائه شده است. با مشاهده این دوره ی آموزشی با این ابزارها و امکانات آشنا شده و کار با آن ها را یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Advanced Java Concurrent Patterns

Advanced Java Concurrent Patterns یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، همروندی یا Concurrency برای یادگیری ساخت و پیچیده است. در این دوره مجموعه برنامه نویسی Concurrency را به شما یاد میدهد. مطالب به زبانی ساده و در حین کدنویسی پروژه های واقعی تدریس می شوند تا براحتی آن ها را یاد بگیرید.