Adobe Dimension CC First Look یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Adobe Dimension را برای ایجاد، ویرایش و رندرینگ سه بعدی تصاویر محصول را به طور کامل به شما آموزش می دهد. Mike Rankin در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: پیدا کردن و ایمپورت کردن مدل […]

دانلود دوره آموزشی Creating an Interactive PDF Brochure

Creating an Interactive PDF Brochure یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت یک بروشور دیجیتالی PDF را با استفاده از عناصر تعاملی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Up and Running with Astute Graphics for Illustrator

Up and Running with Astute Graphics for Illustrator یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از پلاگین های Astute Graphics در نرم افزار ایلوستریتور برای ویرایش کارهای هنری خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Adobe Certified Associate Prep: InDesign

Adobe Certified Associate Prep: InDesign یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که با آموزش کامل مفاهیم اساسی و موضوعات مهم نرم افزار این دیزاین، شما را برای آزمون ACA آماده می کند.

دانلود ویدیوی آموزشی InDesign CC: Interactive Document Fundamentals

InDesign CC: Interactive Document Fundamentals یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد اسناد تعاملی (مانند PDF و EPUB) را با استفاده از نرم افزار InDesign CC آموزش می دهد.