دانلود دوره آموزشی Inventor: Maintaining and Monitoring Windows Server 2016

Inventor: Maintaining and Monitoring Windows Server 2016 یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده ی این مجموعه بر هر آنچه در آزمون بین المللی Microsoft 70-740 Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016 در زمینه نگهداری و نظارت بر ویندوز سرور ۲۰۱۶ مطرح شده است ، مسلط خواهید شد.

دانلود دوره آموزشی Implementing Containers on Windows Server 2016

Implementing Containers on Windows Server 2016 یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده این دوره بر Deploy و مدیریت Container ها در ویندوز سرور ۲۰۱۶ مسلط خواهید شد. مطالب با مثالهای جذاب و گام به گام از ساده تا پیشرفته آموزش داده میشود تا براحتی آن ها را یاد بگیرید.

دانلود فیلم آموزشی AWS Certified DevOps Engineer: High Availability and Elasticity

AWS Certified DevOps Engineer: High Availability and Elasticity از آخرین سری فیلم های آموزشی PluralSight.com در زمینه آمادگی آزمون AWS می باشد. این دوره موضوعات قابل ارتجاع و قابل دسترس پذیری بالا به آن ها را برای آمادگی آزمون مهندسی حرفه ای AWS فراهم می کند.

دانلود فیلم آموزشی Server Administration for CompTIA Server (SK0-004)

Server Administration for CompTIA Server (SK0-004) از فیلم های آموزشی Pluralsight.com است که موضوعات مربوط به مدیریت سرور، دامنه ۲.۰ آزمون سرور CompTIA را به طور کامل پوشش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with Server Core for Windows Server 2012 R2

Up and Running with Server Core for Windows Server 2012 R2 یکی از فیلم های آموزشی Lynda.com است که نحوه پیاده سازی و مدیریت هسته سرور ویندوز سرور ۲۰۱۲ و همچنین ساده تر کردن وظایف معمول در سراسر شبکه را اموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with the PowerShell Integrated Scripting Environment

Up and Running with the PowerShell Integrated Scripting Environment مهارت هایی که باید برای استفاده کردن از PowerShell بدانید را آموزش میدهد. Mike Pfeiffer در این دوره، ویژگی هایی مانند

دانلود فیلم آموزشی PowerShell 2.0 for Exchange Server

PowerShell 2.0 for Exchange Server نحوه مدیریت و نگهداری محیط Microsoft Exchange Server 2010 خود را با استفاده از نرم افزار PowerShell 2.0 آموزش میدهد.

دانلود فیلم آموزشی Lync 2010: Deploying, Configuring, and Administering

Lync 2010: Deploying, Configuring, and Administering به معرفی Microsoft Lync Server 2010 میپردازد و نحوه استقرار، پیکربندی و مدیریت آن را شرح میدهد.

دانلود فیلم آموزشی Preparing for Exchange 2010

Preparing for Exchange 2010 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda میباشد که میتواند به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه از یک سرور به Microsoft Exchange Server 2010 مهاجرت کنید یا اینکه اگر مدیریت یک سرور بزرگ ایمیل را به عهده دارید، این دوره آموزشی میتواند برای شما خیلی مفید باشد.