دانلود دوره آموزشی IoT Development with Windows 10 IoT Core 2: Enabling the Cloud and Security

IoT Development with Windows 10 IoT Core 2: Enabling the Cloud and Security یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت یک دستگاه اینترنت اشیاء کامل مبتنی بر رزبری پای را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی IoT Development with Windows 10 IoT Core 1: Installation and Basic Connection

IoT Development with Windows 10 IoT Core 1: Installation and Basic Connection یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت یک بورد سخت افزاری برای تنظیم و راه اندازی محیط توسعه اینترنت اشیاء با ویندوز ۱۰ را به شما آموزش می دهد.

Lynda Programming the Internet of Things with iOS آموزش مبانی اینترنت اشیاء با IOS

Lynda Programming the Internet of Things with iOS از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش مبحث اینترنت اشیاء و برنامه نویسی IOS و آن می پردازد. و نحوه کدنویسی سرویس های IFTTT را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Simple Android Development Tools آموزش استفاده از ابزارهای برنامه نویسی اندروید

Lynda Simple Android Development Tools از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از ابزارهای برنامه نویسی اندروید می پردازد. و نحوه استفاده از Basic4android و دیگر ابزار برنامه نویسی برنامه های اندرویدی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Lynda Using Windows Azure with Windows Store Apps – آموزش ,Windows Azure برای برنامه های ویندوز استور

Lynda Using Windows Azure with Windows Store Apps از جدیدترین آموزش های لیندا که به قابلیت ها و نکات سرویس Windows Azure (ویندوز آژور) و امکانات آن برای برنامه های ویندوز استور (Windows Store) می پردازد و نحوه کار با آن را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Lynda Using Windows Azure with Windows Phone 8 – آموزش سرویس کلود برای Windows phone 8

Lynda Using Windows Azure with Windows Phone 8 از جدیدترین آموزش های لیندا که به نحوه مدیریت و کنترل اطلاعات با API های مختلف مایکروسافت Azure برای کار با اطلاعات در محیط برنامه های Windows phone 8 می پردازد و نکات و قابلیت های کلیدی این ابزار ها را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Lynda Programming the Internet of Things with Android – آموزش برنامه نویسی اینترنت اشیاء

Lynda Programming the Internet of Things with Android از جدید ترین آموزش های لیندا که به آموزش برنامه نویسی اینترنت اشیاء (Internet of Things) با اندروید می پردازد و نحوه ساخت فرامینی را برای گجت هایی که به اینترنت دسترسی دارند را مانند سنسور ماشین و گجت های پوشیدنی و… آموزش می دهد.