دانلود دوره آموزشی Adobe Analytics Fundamentals

Adobe Analytics Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که این دوره ی آموزشی برای بازاریاب هایی است که میخواهند آنالیز و بازاریابی وب یا همان web analytics را یاد بگیرند. برای این کار می توان از Adobe Analytics استفاده کرد.در این دوره با Adobe Analytics از این منظر آشنا شده و استفاده از تمامی ابزارها و امکانات آن را یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Adobe Analytics Analysis Workspace

Adobe Analytics Analysis Workspace یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره بر آنالیز محیط کار یا همان Workspace که در حقیقت همان بازار است در Adobe Analytics آشنا شده و استفاده از امکانات مرتبط با آن را یاد می گیرید. به عنوان مثال ساخت پروژه ها ، ایجاد کردن مصور سازی های داده ، ساخت Segement های پیشرفته و Metric ها و بسیاری مطالب از این دست را خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی AEM Authoring Fundamentals

AEM Authoring Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این مجموعه آموزش با نرم افزار Adobe Experience Manager آشنا شده و یاد می گیرید که چطور محتوای لازم برای برنامه های وب و موبایل Responsive را بوسیله آن نوشته ، طراحی کنید و از آن ها خروجی بگیرید.

دانلود دوره آموزشی AEM Authoring Building on the Fundamentals

AEM Authoring Building on the Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که بر اساس مبانی AEM Authoring Fundamentals ، این دوره مهارت و دانش شما را برای نوشتن در AEM گسترش خواهد داد.

دانلود دوره آموزشی Illustrator CC Blends and Gradient Mesh

Illustrator CC Blends and Gradient Mesh یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورل سایت است که نحوه استفاده از خواص Blend کردن در نرم افزار ایلوستریتور را برای ترکیب اشیاء و رنگ ها به روش های مختلف به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Edge Animate Fundamentals

Edge Animate Fundamentals یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورال سایت است که نحوه استفاده از نرم افزار Edge Animate را برای طراحی و ساخت انیمیشن و محتوای تعاملی در وب سایت، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Photoshop CC Working with Type

Photoshop CC Working with Type یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورال سایت است که نحوه استفاده از ابزارها و کنترل های موجود در نرم افزار فتوشاپ را برای ایجاد تایپوگرافی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Fireworks CS6 Fundamentals

Fireworks CS6 Fundamentals یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورال سایت است که نحوه ایجاد و بهینه سازی گرافیک های وب را با استفاده از فایرورکز سی اس ۶ به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Pluralsight Photoshop CC Camera Raw

Photoshop CC Camera Raw یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورال سایت است که ابزارها و آپشن های مختلف موجود در پلاگین Camera Raw موجود در نرم افزار فتوشاپ سی سی برای تنظیم حرفه ای تصاویر خود را به شما آموزش می دهد.