دانلود دوره آموزشی Inventor: Advanced Filleting Techniques

Inventor: Advanced Filleting Techniques یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده ی این دوره دانش و تجربه های لازم برای توسعه و کار با ابزارهای Filleting نرم افزار Inventor را یاد می گیرید. همچنین با ابزارهای متنوع Filet در نرم افزار اینونتور آشنا شده و کار با آن ها را یاد میگیرید.

دانلود دوره آموزشی Getting Started with Freeform Modeling in Inventor

Getting Started with Freeform Modeling in Inventor یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این مجموعه با امکانات و ابزارهای مدل سازی SubD در نرم افزار Autodesk Inventor آشنا شده و استفاده از آن ها را در عمل و از طریق مثالهای کاملا کاربردی یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Getting Started with Inventor Surface Modeling

Getting Started with Inventor Surface Modeling یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با مشاهده ی این دوره با امکانات و ابزارهای نرم افزار Inventor در زمینه مدل سازی سطوح آشنا شده و استفاده از آن ها را در عمل و بر روی پروژه های واقعی یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی SOLIDWORKS Simulation – Design Studies/Optimization

SOLIDWORKS Simulation – Design Studies/Optimization یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که این دوره مبانی استفاده از طراحی SOLIDWORKS و ابزارهای شبیه سازی را برای کاهش زمان طراحی و افزایش کارایی را پوشش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Introduction to SOLIDWORKS Motion

Introduction to SOLIDWORKS Motion یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، همانطور که میدانید نرم افزار سالیدورکس امکاناتی برای ایجاد کردن حرکت در قطعات مختلف دارد و همچنین می تواند حرکات تحلیل نیز بکند. ( Motion Analysis ) در این مجموعه آموزش با این امکانات نرم افزار SolidWorks آشنا شده و بر استفاده از آن ها مسلط خواهید شد.

دانلود دوره آموزشی دانلود دوره ی آموزشی Fusion 360: Getting Started with CAM

دانلود دوره ی آموزشی Fusion 360: Getting Started with CAM یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، از آنجا که Fusion 360 یک پلت فرم سه بعدی شگفت آور است. در این دوره، شما همه اصول اولیه ۲.۵ and 3 axis milling را با استفاده از قابلیت های قابل اعتماد Computer Aided Manufacturing (CAM) خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی Pluralsight Getting Started with Fusion 360 Surface Modeling

Getting Started with Fusion 360 Surface Modeling یکی از دوره های آموزشی موسسه Pluralsight است که نحوه مدلسازی سطحی را با استفاده از نرم افزار فیوژن ۳۶۰ از مبانی کار کردن در فضای کاری Patch گرفته تا ایجاد فرم های پیچیده Sub-D را به طور کامل به شما آموزش می دهد.