Building Your Technology Skills یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که به کمک آن می توانید مهارت های فناوری خود را بهبود ببخشید. Martin Guidry در این دوره آموزشی بر روی موضوعاتی همچون مهارت های مهم فناوری، نسخه های منتشر شده نرم افزاری و سایر موارد حرفه ای IT تمرکز دارد. موضوعاتی از قبیل: […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Windows 10: Security Windows 10: Security یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره نحوه حفظ امنیت سیستم عامل ویندوز ۱۰ بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد. Martin Guidry در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: تنظیم پسورد ها، کارت های […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Windows 10: Administration Windows 10: Administration یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که جزئیات کار با سیستم عامل ویندوز ۱۰ را با تمرکز بر وظایف مدیریتی ضروری به شما آموزش می دهد. Martin Guidry در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: تفاوت ورژن های مختلف ویندوز ۱۰؛ نصب و […]

دانلود دوره آموزشی Microsoft SQL Server 2016 Essential Training

Microsoft SQL Server 2016 Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از مایکروسافت اس کیو ال سرور ۲۰۱۶ را برای ایجاد و مدیریت پایگاه های داده خود به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی SQL Server: Triggers, Stored Procedures, and Functions

SQL Server: Triggers, Stored Procedures, and Functions یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda است که به بررسی مفاهیم کلیدی برنامه نویسی پایگاه داده و ترکیب آنها برای ایجاد پایگاه داده با کیفیت با استفاده از Microsoft SQL Server می پردازد.

دانلود فیلم آموزشی SQL Server 2014 Essential Training

SQL Server 2014 Essential Training یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda است که، هر آنچه را که لازم است برای ساخت پایگاه داده با استفاده از SQL Server را بدانید، آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی SQL Server 2012 New Features

SQL Server 2012 New Features یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda است که ویژگی های جدید SQL Server 2012 را بررسی می کند و نحوه محافظت، باز کردن و افزایش مقیاس قدرت داده ها را نشان می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Implementing a Data Warehouse with Microsoft SQL Server 2012

Implementing a Data Warehouse with Microsoft SQL Server 2012 نحوه طراحی و پیاده سازی داده های انباری را با استفاده از Microsoft SQL Server 2012 آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2012

Designing Database Solutions for SQL Server 2012 نحوه طراحی پایگاه داده، امنیت و نگه داشتن آن در بهترین شکل ممکن را با استفاده از SQL Server 2012 آموزش می دهد.