دانلود دوره آموزشی What’s New in iOS 10

What’s New in iOS 10 یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که تمامی ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به iOS 10 را به طور کامل به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Go Further With Swift: Animation, Networking, and Custom Controls

Go Further With Swift: Animation, Networking, and Custom Controls یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که مهارت های لازم جهت ساخت اپلیکیشن های زیبا و جذاب iOS را با قابلیت سفارشی کردن عناصر رابط کاربری آن به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Get Started With React Native

Get Started With React Native یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه نوشتن برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل را در React Native (که توسط فیس بوک ساخته شده است) به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Build a Modular App in Rails 5

دوره آموزشی TutsPlus Build a Modular App in Rails 5 نحوه برنامه نویسی و توسعه برنامه های کاربردی ماژولار را با استفاده از فریم ورک روبی آن ریلز ۵ به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Simulate a Server With Ember CLI Mirage

دوره آموزشی TutsPlus Simulate a Server With Ember CLI Mirage قابلیت ها و امکانات مختلف موجود در Ember CLI Mirage را بررسی کرده و نحوه شبیه سازی یک سرور بک اند و استفاده از آن را برای تست و آزمایش برنامه ها و پروژه های خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Real-Time Apps With Rails 5 Action Cable

دوره آموزشی TutsPlus Real-Time Apps With Rails 5 Action Cable نحوه استفاده از Action Cable را در برنامه Rails 5 به شما آموزش می دهد. در طول این دوره …

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Modularize Your App With Rails Engines

دوره آموزشی TutsPlus Modularize Your App With Rails Engines نحوه ماژولار کردن برنامه های کاربردی خود را با استفاده از موتورهای Rails در کمترین زمان ممکن به شما آموزش می دهد. همچنین …

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Create iOS Apps With Swift 3

TutsPlus Create iOS Apps With Swift 3 نحوه ساخت برنامه های کاربردی iOS را با استفاده از Swift 3 به شما آموزش می دهد. اگر می خواهید تازه برنامه نویسی اپلیکیشن های آی او اس را شروع کنید و یا می خواهید از برنامه نویسی شئ گرایی C خود را به سویفت تغییر دهید، این دوره آموزشی می تواند برای شما کاملا کاربردی و مفید باشد.

دانلود ویدیوی آموزشی Tutsplus Build a Social App With React Native

Tutsplus Build a Social App With React Native نحوه ایجاد یک اپلیکیشن اجتماعی را با استفاده از React Native آموزش می دهد. همچنین مباحث پیشرفته تری را مانند مسیریابی دیدگاه سطح بالا، دسترسی به کتابخانه های عکس و دوربین و نحوه استفاده از کتاب آدرس دستگاه را نیز نشان می دهد.