دانلود فیلم آموزشی Understanding IP Addressing

Understanding IP Addressing یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه پیکربندی و بازبینی آدرس های آی پی، تفاوت آدرس های ایستا و پویا و آدرس های عمومی و خصوصی را بررسی می کند.

دانلود فیلم آموزشی Getting to Know IPv6

Getting to Know IPv6 یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که IPv6، آخرین نسخه پروتکل اینترنت که ترافیک را در سراسر وب مسیریابی می کند را بررسی می کند.

دانلود فیلم آموزشی Exploring the Packet Delivery Process

Exploring the Packet Delivery Process یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوعات مربوط به ارسال بسته در شبکه مانند شماره پورت، ایجاد یک جلسه TCP و مسیریابی اولیه IP را بررسی می کند.

دانلود فیلم آموزشی Everything You Need to Know about Subnetting

NoSQL for SQL Professionals یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که هرآنچه را که باید درباره subnetting بدانید از اصول اولیه باینری کردن گرفته تا سوپرنتینگ را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Network Troubleshooting

Network Troubleshooting تکنیک های اولیه برای عیب یابی شبکه را معرفی میکند و دستوراتی مانند NSlookup, ping, ipconfig و tracerout را آموزش میدهد.

دانلود فیلم آموزشی Introduction to Routing

Introduction to Routing یکی از فیلم های آموزشی Lynda میباشد، که اصول اولیه مسیریابی در شبکه را آموزش میدهد. Mark Jacob در این دوره، توضیح میدهد که VLAN چیست،

دانلود فیلم آموزشی Introduction to Networking

Introduction to Networking با اصول اولیه شبکه آشنا خواهید شد. Mark Jacob در این دوره، انواع توپولوژی های شبکه، انواع مختلف کابل ها، قابلیت های دستگاه های شبکه را معرفی میکند..

دانلود فیلم آموزشی Understanding Device Security

Understanding Device Security شرکت Lynda، اطلاعاتی در رابطه با امنیت دستگاه ها با CCNP (شبکه سیسکو خبره و حرفه ای) را در اختیار میگذارد…