Penetration Testing: Advanced Web Testing یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda می باشد که به آموزش تکنیک هایی برای ایجاد یک وب سایت ایمن تر می پردازد. وب سایت ها یکی از آسیب پذیرترین بخش های فناوری هستند زیرا محتوای آنها در اینترنت قرار می گیرد. با درک نحوه حمله و بهره برداری از این آسیب […]

Penetration Testing: Advanced Tunneling and Exfiltration یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که تست نفوذ موضوع Tunneling پیشرفته و Exfiltration را آموزش می دهد. مهارت های تست نفوذ خود را با یادگیری سه تکنیک پیشرفته: tunneling – pivoting و exfiltration تقویت کنید. Malcolm Shore در این دوره آموزشی موضوعاتی از قبیل: یادگیری اصول اولیه سه تکنیک فوق، درک جزئیات […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Penetration Testing: Advanced Kali Linux Penetration Testing: Advanced Kali Linux یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Kali (کالی لینوکس) را برای انجام تست نفوذ پیشرفته، شامل تست یواشکی، تونل زنی، چرخشی و غیره به طور کامل به شما آموزش می دهد. Malcolm Shore در این […]

دانلود دوره آموزشی Securing Android Apps

Securing Android Apps یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در این دوره ی آموزشی ضمن آشنایی با مبانی پیاده سازی امنیت در برنامه های اندروید استفاده از امکانات Android Studio و دیگر نرم افزارها و ابزارهای آنلاین را برای ساخت برنامه های ایمن Android ای یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Securing the IoT: Secure Architectures

Securing the IoT: Secure Architectures یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوعاتی را برای استقرار اینترنت اشیاء (IoT) در معماری امنیتی end-to-end در سازمان ها و شرکت ها به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Securing the IoT: Designing and Testing

Securing the IoT: Designing and Testing یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و آزمون امنیت برای دستگاه های اینترنت اشیاء (IoT) را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning Kali Linux

Learning Kali Linux یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره کالی لینوکس و ابزارهای آن برای هک کردن شبکه بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Ethical Hacking: Exploits

Ethical Hacking: Exploits یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه محافظت از اطلاعات در برابر هکرها و حملات ناشی از ویروس ها و دیگر سوء استفاده ها را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Ethical Hacking: Website and Web Application Testing

Ethical Hacking: Website and Web Application Testing یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک ها و روش هایی برای آزمون سایت ها و اپلیکیشن ها برای شناسایی نقاط ضعف و آسیب پذیر آن ها و جلوگیری از حمله هکرها به شما آموزش می دهد.