SSL Certificates for Web Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda می باشد که به بررسی گواهینامه های SSL برای توسعه دهندگان وب می پردازد. همه وب سایت ها باید بطور پیش فرض از اتصالات ایمن از طریق HTTPS استفاده کنند. مرورگرهای وب هر زمان که سایت ها اجازه برقراری ارتباط ناامن را داشته باشند ، به […]

Git Intermediate Techniques یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم و تکنیک های سطح متوسط برای استفاده بهتر و بهینه تر از نرم افزار ورژن کنترل معروف، یعنی Git را به شما آموزش می دهد. Kevin Skoglund در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: حذف و قطع شاخه ها و فرعیات؛ کار […]

دانلود دوره آموزشی Lynda PHP: Object-Oriented Programming with Databases PHP: Object-Oriented Programming with Databases یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک های برنامه نویسی شئ گرایی با PHP و MySQL را همراه با پروژه عملی به شما آموزش می دهد. Kevin Skoglund در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: ایجاد یک پروژه […]

دانلود دوره آموزشی PHP with MySQL Essential Training: 2 Build a CMS

PHP with MySQL Essential Training: 2 Build a CMS یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که اصول و مبانی استفاده از PHP و MySQL را به همراه مفاهیم ضروری آن برای توسعه اپلیکیشن های وب و ایجاد یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی PHP with MySQL Essential Training: 1 The Basics

PHP with MySQL Essential Training: 1 The Basics یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه برنامه نویسی به زبان PHP را برای توسعه صفحات داینامیک وب و انتقال داده ها و اطلاعات بین صفحات مختلف وب سایت خود را با استفاده از MySQL به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی PHP Essential Training

PHP Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که اصول و مبانی زبان برنامه نویسی PHP را برای طراحی و ایجاد وب سایت های پویا به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Ruby on Rails: Get More From ActiveRecord

Ruby on Rails: Get More From ActiveRecord یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مبانی استفاده از قابلیت ActiveRecord را برای توسعه میانبر ها و تکنیک هایی برای انتقال سریع تر و قوی تر داده ها و اطلاعات به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning Sinatra

Learning Sinatra یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر وب را با استفاده از کتابخانه سبک و سریع Sinatra به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Installing and Running Ruby on Rails 5: Windows

Installing and Running Ruby on Rails 5: Windows یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه نصب و پیکربندی نرم افزار روبی آن ریلز ۵ را روی سیستم عامل ویندوز به شما آموزش می دهد.