Laravel 5.6 New Features یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید نسخه ۵.۶ فریم ورک لاراول را به شما معرفی می کند. Justin Yost در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: فرایند های ارتقاء؛ ویژگی ها جدید؛ پکیج های Artisan Collision؛ صف های کاری؛ محدودیت نرخ پویایی؛ […]

دانلود دوره آموزشی Consuming RESTful APIs in PHP with Guzzle

Consuming RESTful APIs in PHP with Guzzle یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کدنویسی با Guzzle را که یک رابط ساده جهت ارسال درخواست های HTTP و دریافت پاسخ آن ها می باشد، به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Test-Driven Development in PHP with PHPUnit

Test-Driven Development in PHP with PHPUnit یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Test-Driven را برای توسعه نرم افزارهای بهتر با باگ های کمتر و صرفه جویی بیشتر در زمان برای توسعه ویژگی های جدید آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی PHP: Advanced Topics

PHP: Advanced Topics یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که توسعه رابط ها، ایجاد اولین ویژگی خود، برنامه نویسی شئ گرا و شناسایی روش های اسکریپت نویسی روان و سریع را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی LYNDA Uploading Photos with CakePHP – آپلود عکس در CakePHP

Lynda Uploading Photos with CakePHP از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش آپلود عکس در CakePHP در یک آموزش فوری و اصولی و  به صورت پروژه محور می پردازد

دانلود فیلم آموزشی LYNDA Learn  CakePHP 2: The Basics – آموزش مفاهیم CakePHP 2

Lynda Learn  CakePHP 2: The Basics از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش کامل مفاهیم فریمورک CakePHP 2 می پردازد و نحوه کار با آن را در قالب یک دوره آموزشی  پروژه محور به شما آموزش می دهد.