Illustrator: Tracing Artwork یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ردیابی Artwork ها در ادوبی ایلاستریتور و تبدیل تصاویر گرافیکی شطرنجی به وکتور را به شما آموزش می دهد. Justin Seeley در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: کار با پیش تنظیمات Image Trace؛ تنظیم و راه اندازی artworks؛ انجام ردیابی اولیه […]

دانلود ویدیوی آموزشی Illustrator CC 2017: New Features

Illustrator CC 2017: New Features یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به تازه ترین نسخه نرم افزار ایلاستریتور را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Adobe CC Libraries for Designers

Adobe CC Libraries for Designers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Adobe CC Libraries را به طور اختصاصی به طراحان گرافیک آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Adobe Portfolio First Look

Adobe Portfolio First Look یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که قابلیت های موجود در نرم افزار ادوبی پورتفولیو را به شما آموزش می دهد و نحوه سفارشی سازی وب سایت جدید پورتفولیو خود را نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Photoshop for Designers: Practical 3D Designs

Photoshop for Designers: Practical 3D Designs یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار ادوبی فتوشاپ را برای ایجاد عناصر و المان های سه بعدی در کار طراحی تبلیغات، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی InDesign CC 2017: New Features

InDesign CC 2017: New Features یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به تازه ترین نسخه نرم افزار این دیزاین را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Introduction to Graphic Design

Introduction to Graphic Design ابتدا تئوری ها را که شامل مفاهیم رده بالا مانند لایه ها، تایپوگرافی و رنگ ها میشوند، بررسی می کند. سپس …