Getting Started in Data Science یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که به شما نحوه چگونگی ایجاد رشته های علوم اطلاعاتی قدیمی تر و هم چنین استفاده از داده های بزرگ برای گسترش ایده های حل مسئله جدید را آموزش می دهد. به طور کلی در این دوره ابزارها و تکنیک هایی برای […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Data Science and Analytics Career Paths and Certifications: First Steps Data Science and Analytics Career Paths and Certifications: First Steps یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ضمن بررسی تاریخچه علم داده یا Data Science، زیرشاخه ها و بازار کار این رشته را به شما معرفی می کند. پروفسور […]

Lynda Design Patterns with Python آموزش الگوهای طراحی

Lynda Design Patterns with Python از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش الگوهای طراحی و الگوهای تکوینی می پردازد. و نحوه طراحی الگوهای رفتاری و مثال های متنوع آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Techniques for Developing Secure Software آموزش افزایش ایمنی در برنامه نویسی

Lynda Techniques for Developing Secure Software از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش نکات امنیتی برای بهبود امنیت نرم افزارهای نوشته شده می پردازد. و نحوه رفع رخنه های امنیتی و حفره های آسیب پذیر را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Protect Your Network with Open-Source Software

Protect Your Network with Open-Source Software یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه محافظت از شبکه خود با استفاده از ابزار های رایگان منبع باز را آموزش می دهد.