Dreamweaver and WordPress: Building Themes یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ساخت یک تم وردپرس را از صفر با استفاده از نرم افزار Dreamweaver به شما آموزش می دهد. Joseph Lowery در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: ساختار اصلی تم؛ ساخت و سفارشی سازی تم ها؛ ایجاد CSS […]

Dreamweaver and WordPress: Building Sites یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ساخت یک وب سایت مبتنی بر وردپرس را با استفاده از نرم افزار Dreamweaver به شما آموزش می دهد. Joseph Lowery در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: طراحی و برنامه ریزی سایت؛ نحوه پیاده سازی سایدبار ها؛ […]

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver CC and WordPress 3.8: Core Concepts

Dreamweaver CC and WordPress 3.8: Core Concepts یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ادغام وردپرس و نرم افزار Dremweaver را برای طراحی وب سایت وردپرس خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver and WordPress: Core Concepts

Dreamweaver and WordPress: Core Concepts یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ترکیب دو ابزار وردپرس و دریم ویور را برای انتقال سایت های موجود به پلت فرم وردپرس به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Building Themes with Dreamweaver and WordPress

Building Themes with Dreamweaver and WordPress یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Dreamweaver را برای ساخت تم در وردپرس به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver and WordPress: Building Mobile Sites

Dreamweaver and WordPress: Building Mobile Sites یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت یک وب سایت موبایل را با استفاده از نرم افزار دریم ویور و وردپرس به شما آموزش می دهد.

Lynda Choosing a PHP Editor آموزش انتخاب و کارکردن با ویرایشگر مناسب PHP

Lynda Choosing a PHP Editor از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش انتخاب ویرایشگر مناسب با پروژه های برنامه نویسی هر شخص می پردازد. و نحوه کار با ویرایشگرهای معروف زبان برنامه نویسی PHP را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Laravel 4 Essential Training آموزش فوری فریمورک لاراول

Lynda Laravel 4 Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش فوری فریمورک لاراول و قابلیت های آن می پردازد. و نحوه استفاده از  از این فریمورک برای افزایش سرعت برنامه نویسی PHP را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Dreamweaver CS4 Introduction to Spry آموزش ساخت برنامه اندروید و IOS با دریمور

Lynda Building Android and iOS Apps with Dreamweaver CS5.5  از جدیدترین دوره های لیندا که به آموزش ساخت برنامه اندروید و IOS با دریمور در یک دوره آموزشی ویدیوی پروژه محور می پردازد