دانلود دوره آموزشی Learning Linux for PHP Developers

Learning Linux for PHP Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه تنظیم و راه اندازی یک وب سرور لینوکس مجازی بر روی سیستم مک یا ویندوز خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی MVC Frameworks for Building PHP Web Applications

MVC Frameworks for Building PHP Web Applications از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Jon Peck می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در دوره این دوره آموزشی مدرس نحوه کار…

Lynda PHP 5.5 First Look بررسی ویژگی های جدید PHP 5.5

Lynda PHP 5.5 First Look از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به بررسی ویژگی های جدید زبان برنامه نویسی PHP 5.5 می پردازد. و نحوه استفاده از دستورات جدید این زبان را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Object-Oriented Programming with PHP آموزش اصول برنامه نویسی شئ گرا

Lynda Object-Oriented Programming with PHP از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به  آموزش اصول برنامه نویسی شئ گرا در زبان برنامه نویسی PHP می پردازد. و نحوه تعریف کلاس و تاریخچه شئ گرایی را در آپاچی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Introducing PHP معرفی قابلیت های زبان PHP

Lynda Introducing PHP از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به معرفی قابلیت های زبان برنامه نویسی PHP  می پردازد. و نحوه کار با ابزار و تنظیمات و اصول آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Debugging PHP Advanced Techniques آموزش رفع اشکال و دیباگ کردن برنامه های PHP

Lynda Debugging PHP Advanced Techniques از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش رفع اشکال و دیباگ کردن برنامه های PHP می پردازد. و نحوه نصب Xdebug را در آپاچی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Simplified Drupal Sites with Drush آموزش کار با دراش برای سایت های دروپالی

Lynda Simplified Drupal Sites with Drush  از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Jon Peck می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش نرم افزار Drush برای کنترل و توسعه قالب و داده های سایت های دروپالی با توان بیشتر می پردازد و مباحث و قابلیت های کلیدی این نرم افزار را به طور کامل آموزش می دهد.

Lynda Drupal 7 Custom Module Development آموزش توسعه و مدیریت ماژول ها در دروپال

Lynda Drupal 7 Custom Module Development از جدیدترین دوره های لیندا که به  آموزش توسعه و مدیریت ماژول ها در دروپال و نحوه ساخت ماژول ها مناسب پروژه در یک دوره آموزشی ویدیوی پروژه محور می پردازد

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with Linux for PHP Developers

Up and Running with Linux for PHP Developers به شما یاد میدهد که چگونه یک وب سرور مجازی لینوکس را روی سیستم عامل مک و یا ویندوز خود راه اندازی کنید.