دانلود دوره آموزشی Implementing Azure Application Services

Implementing Azure Application Services یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که چطور از سرویس های درون Azure App Services استفاده کرده و آن ها را با یکدیگر ترکیب نمایید. در ابتدا با مبانی کلود و مزایای آن آشنا می شوید. و می فهمید که Azure App Services چطور Model as Platform را ارائه میکند. همچنین برنامه نویسی و استفاده از امکاناتی نظیر Offline Sync و Push Notification را هم خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی Planning and Designing Microsoft Azure Compute Solutions

Planning and Designing Microsoft Azure Compute Solutions یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با سرویس های Compute آشنا شده و مزیت ها و معایب هر یک را در مقایسه با یکدیگر یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Implementing Windows Server 2016 Software Defined Networking

Implementing Windows Server 2016 Software Defined Networking یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره آموزشی کمی با شبکه های SDN یا شبکه هایی که به صورت نرم افزاری پیاده سازی می شوند آشنا شده و سپس یاد می گیرید که چطور چنین شبکه هایی را در Windows Server 2016 پیاده سازی و پیکربندی کنید.

دانلود دوره آموزشی Automating Deployment and Scale of Azure IaaS Solutions

Automating Deployment and Scale of Azure IaaS Solutions یکی از دوره های آموزشی موسسه PluralSight است که نحوه اسکریپت نویسی، اتوماتیک کردن و مقیاس گذاری استقرارهای Azure/ آزور را به شما آموزش می دهد.