Magazine Design Start to Finish: The Inside Pages یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که به آموزش طراحی صفحات داخلی مجله به صورت موثر و قوی می پردازد. John McWade در این دوره آموزشی موضوعاتی از قبیل: چگونگی پیاده سازی تصمیمات برای طراحی، اجرای قوانینی برای طراحی جذاب و سازگار، آشنایی با تکنیک هایی […]

Graphic Design Tips & Tricks Weekly یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که تمام زمینه های طراحی را برای کمک به طراحان قدیمی و جدید برای افزایش مهارت هایشان آموزش می دهد. John McWade در این دوره آموزشی موضوعاتی از قبیل: تایپوگرافی، طراحی لوگو و … را مورد بررسی قرار می دهد. سطح مهارت: […]

دانلود دوره آموزشی Learning to Set Display Type

Learning to Set Display Type یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از ابزار طراحی تایپ برای طراحی نوشته بیلبوردها و تابلوها تبلیغاتی را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Graphic Design Tips & Tricks

Graphic Design Tips & Tricks یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره طراحی گرافیکی بدانید از تایپوگرافی و صفحه آرایی گرفته تا رنگ آمیزی و طراحی لوگو را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Learning Graphic Design: Layouts

Learning Graphic Design: Layouts از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که اصول و قواعد اولیه ایجاد Layout (صفحه آرایی) های جذاب، حرفه ای و متعادل را آموزش می دهد.