C# Framework Design یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ایجاد فریم ورک های سی شارپ (C#) را برای پروژه های شخصی، سازمانی و منبع باز به شما آموزش می دهد. Jesse Freeman در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: مفاهیم کلیدی و اصلی طراحی فریم ورک؛ سازماندهی کد های […]

دانلود دوره آموزشی Unity 5 2D: Texture Rendering

Unity 5 2D: Texture Rendering یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در این دوره ی آموزشی با بافت یا همان Texture در بازی های دو بعدی آشنا شده و کدنویسی و پیاده سازی تکستچرها را یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی UX Design for Developer Tools

UX Design for Developer Tools یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که برای بسیاری از برنامه نویسان ساخت یک UI / UX قوی ، استاندارد و زیبا کار سختی است. در این مجموعه آموزش یاد می گیرید که چطور می توانید به عنوان یک برنامه نویس مقدمات و اصول UI و UX را بخوبی یاد گرفته و سپس وارد عمل شده و بهترین رابط های کاربری ( UI ) و تجربه های کاربری ( UX ) را طراحی نمایید.

دانلود دوره آموزشی Learning Unity 2D Scripting

Learning Unity 2D Scripting یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که لازم است به عنوان یک سازنده بازی های دو بعدی کامپیوتری، موبایل و کنسول درباره اسکریپت نویسی بازی ها در Unity بدانید، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Game Development Foundations: Game-Related Math

Game Development Foundations: Game-Related Math یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم گریدها (شبکه ها) و تشخیص برخورد ها و همچنین استفاده از فرمول هایی برای رفع مشکلات مختلف در توسعه بازی ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Google Apps Script for JavaScript Developers

Google Apps Script for JavaScript Developers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد اسناد نشانه گذاری به صورت خودکار در پروژه های خود را با استفاده از قدرت برنامه های Google Drive و Google Docs به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی C# Object-Oriented Programming Tips and Tricks

C# Object-Oriented Programming Tips and Tricks یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک ها و ترفندهای استفاده موثرتر از خاصیت ها، کلاس ها، متدها و دیگر موارد را در برنامه نویسی با زبان شئ گرای C# به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی C# File System Tips and Tricks

C# File System Tips and Tricks یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کار با کلاس های .NET System.IO برای دسترسی به سیستم فایل برنامه های کاربردی C# را به شما آموزش می دهد.

Lynda Unity 4 2D Essential Training

Lynda Unity 4 2D Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش فوری طراحی دو بعدی بازی در یونیتی می پردازد. و نحوه ساخت یک پروژه بازی سازی به صورت دو بعدی و اسکریپت نویسی با استفاده از زبان سی شارپ را به همراه کار با آرتورک ها به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.