دانلود دوره آموزشی What’s New in PHP 7 and 7.1?

What’s New in PHP 7 and 7.1? یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که تمامی ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به نسخه ۷ و ۷.۱ زبان برنامه نویسی PHP را به طور کامل به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Start Coding With ASP.NET Core

Start Coding With ASP.NET Core یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که هر چیزی را که باید درباره ASP.NET Core جهت ساخت برنامه های کاربردی برای ویندوز، مک و لینوکس بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Become a Web Developer: jQuery and Bootstrap

How to Become a Web Developer: jQuery and Bootstrap یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از برخی ابزارهای اساسی برای توسعه وب شامل ابزارهای مدیریتی NPM و Bower، استفاده از فریم ورک jQuery و فریم ورک Bootstrap را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Code a Universal React App

Code a Universal React App یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه کدنویسی یک برنامه کاربردی full-stack را با استفاده از فریم ورک React که قابل رندر روی سرور و همچنین کلاینت باشد، به شما آموزش می دهد. Jeremy McPeak در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: معرفی React؛ شروع یک پروژه جدید؛ ایجاد صفحه Home و جزئیات؛ رندرگیری سمت سرور؛ و… را مورد بررسی قرار می دهد.

دانلود دوره آموزشی PHP Design Patterns

PHP Design Patterns یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که اصول اولیه استفاده از الگوهای طراحی را برای کدنویسی و برنامه نویسی PHP خود جهت جلوگیری از اشتباهات رایج همراه با ارائه مثال های واقعی و کاربردی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Build a REST API With Laravel

Build a REST API With Laravel یکی از دوره های آموزشی شرکت TutsPlus است که نحوه نوشتن و ساخت یک RESTful API را با استفاده از لاراول به صورت گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus JavaScript Without jQuery

دوره آموزشی TutsPlus JavaScript Without jQuery به شما نشان می دهد که چگونه می توان بدون نیاز به کد نویسی جی کوئری و تنها با استفاده از جاوااسکریپت وب سایت های زیبا و جذاب ایجاد کنید.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus First Look at Yarn Package Manager

دوره آموزشی TutsPlus First Look at Yarn Package Manager نحوه استفاده از پکیج منیجر Yarn را که توسط افراد فیس بوک، گوگل و اکسپوننت نوشته شده است، به شما آموزش می دهد…

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Twig Template Engine for PHP

دوره آموزشی TutsPlus Twig Template Engine for PHP نحوه استفاده از Twig را که یکی از موتور های قالب سریع، امن و قابل انعطاف پی اچ پی می باشد، به شما آموزش می دهد. Jeremy McPeak در این دوره ابتدا سینتکس آن را آموزش داده، سپس نحوه ارث بری قالب ها و ایجاد بلوک های محتوا را به صورت کامل آموزش می دهد.