دانلود دوره آموزشی The Ultimate Weight Management Game Plan

The Ultimate Weight Management Game Plan یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه کنترل و کاهش وزن خود را به صورت کاملا عملی و با استفاده از تجربیات واقعی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Resistance Band Training For A Fit, Tone, Lean, Strong Body

Resistance Band Training For A Fit, Tone, Lean, Strong Body یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه استفاده از بند یا نوار کشی را برای انجام تمرینات ورزشی در خانه، باشگاه و حتی در مسافرت به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Creation Nutrition – An Anti-Diet Lifestyle for Your Goals

Creation Nutrition – An Anti-Diet Lifestyle for Your Goals یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که برای شکل دهی به سبک زندگی و طرح تغذیه ای شما برای داشتن یک زندگی سالم بر اساس اهداف اصلی خود طراحی شده است.

دانلود دوره آموزشی Cardio Conditioning with Kettlebell Strength Workouts

Cardio Conditioning with Kettlebell Strength Workouts یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که تمرینات قلب و عروقی جدید را برای سوخت و ساز بیشتر کالری در کمترین زمان ممکن به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Bodyweight By Belter – 50+ Exercises to Transform Your Body

Bodyweight By Belter – 50+ Exercises to Transform Your Body یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که بیش از ۵۰ نوع حرکت ورزشی و تمرینات مختلف تناسب اندام را برای رسیدن به اندامی ایده آل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی ۲۰ Day Weight Loss Challenge Focused On 10 New Habits!

۲۰ Day Weight Loss Challenge Focused On 10 New Habits یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که نحوه کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل را تنها در مدت زمان ۲۰ روز به شما آموزش می دهد.