دانلود دوره آموزشی AutoCAD Plant 3D Essential Training: User

AutoCAD Plant 3D Essential Training: User یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda .com است که در این دوره ی آموزشی از طریق انجام Drawing نقشه های کامل لوله کشی و غیره با امکانات و ابزارهای نقشه کشی و مدیریت پروژه و کنترل فایل های ترسیم ( Drawing ) در این برنامه بسیار قدرتمند مسلط خواهید شد.

دانلود دوره آموزشیAWS for DevOps: Security, Governance, and Validation

AWS for DevOps: Security, Governance, and Validation یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda .com است که در این دوره ی آموزشی ضمن آشنا شدن با مباحث امنیت ، سیاست گذاری و اعتبار سنجی در DevOps یاد می گیرید که چطور این فرایندها را بر روی AWS پیاده کنید.

دانلود دوره آموزشی Teaching Techniques: Classroom Cloud Strategy

Teaching Techniques: Classroom Cloud Strategy یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که به عنوان یک مدرس چه امکانات و ابزاهایی برای شما در کلود وجود دارد و سپس استفاده از آنها را در عمل خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی Substance Designer Essential Training

Substance Designer Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است، همانطور که میدانید برنامه Substance Designer یکی از نرم افزارهای بافت یا همان Texture سازی است. و نکته جالب اینکه این نرم افزار محدود به ساخت و اعمال بافت یا همان Texture ها به گرافیک های دو بعدی نیست و می توانید با آن بافت ها را بر روی مدلهای سه بعدی بکشید. در این دوره ی آموزشی صفر تا صد کار با ابزارها و امکانات نرم افزار Substance Designer را در عمل یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Spring: Spring Cloud

Spring: Spring Cloud یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که همانطور که میدانید Spring یکی از فریم ورک های برنامه نویسی وب به زبان Java است. با مشاهده این دوره ی آموزشی با Spring, Spring Boot, Spring Cloud آشنا شده و طراحی و کدنویسی پروژه هایی را بوسیله هر سه این ها یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Building Websites web Development Introduction to jQuery

Building Websites web Development Introduction to jQuery یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy.com است که عملکرد و ظاهر یک صفحه وب را می توان براحتی بوسیله جی کئوری تنظیم و مدیریت کرد. با مشاهده این کورس آموزشی مبانی استفاده از جی کئوری را در برنامه نویسی وب خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی Wireless Network Penetration Testing Advanced Techniques

Wireless Network Penetration Testing Advanced Techniques یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که اجرای تست ها از نظر مهاجم ماهر ضروری است تا اطمینان حاصل شود که شبکه های بی سیم در شرکت شما امن هستند. این دوره به شما تکنیک های پیشرفته با تمرکز بر حملات قرمز تیمی را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Shotgun Review Fundamentals

Shotgun Review Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که این دوره به شما خواهد آموخت که هنرمندان، تولیدکنندگان و مدیران چگونه میتوانند در زمینه پروژه های خود، انتقاد و انتقاد از شاتگن را ارائه دهند، بررسی و انتقاد کنند.

دانلود دوره آموزشی SOLIDWORKS Simulation – Thermal Analysis

SOLIDWORKS Simulation – Thermal Analysis یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که این دوره به شما آموزش می دهد چگونه یک تجزیه حرارتی را انجام دهید و توزیع دما را با توجه به بار گرما، هدایت، انتقال و تابش محاسبه کنید و همچنین چگونه استرس و جابجایی را به دلیل بار حرارتی محاسبه کنید.