دانلود دوره آموزشی SharePoint Online Essential Training

SharePoint Online Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار SharePoint برای انجام کارهای گروهی در محیط کسب و کار و به اشتراک گذاری فایل ها را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی SharePoint 2016: No-Code Workflows

SharePoint 2016: No-Code Workflows یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ساخت برنامه های کاربردی موبایل را بدون نیاز به نوشتن حتی یک کد خط با استفاده از ابزار های PowerApps و Microsoft Flow به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Outlook on the web Essential Training

Outlook on the web Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Outlook on the web را برای مدیریت ایمیل های خود در زمانی که به دسکتاپ خود دسترسی ندارید، به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Yammer Essential Training

Yammer Essential Training یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که کارکرد Yammer، نحوه ایجاد ارتباط و پیوستن به مکالمات در آن را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with Slack

Up and Running with Slack یکی از فیلم های آموزشی Lynda.com است که نحوه پیام رسانی و اشتراک گذاری فایل ها را با استفاده از Slack نشان می دهد و به شما کمک میکند تا همواره با تیم خود در ارتباط باشید.

دانلود فیلم آموزشی Managing Projects with Box

Managing Projects with Box از شرکت لیندا، Gini Courter به شما نشان میدهد که چگونه از ویژگی های مدیریتی Box استفاده کنید تا بتوانید پروژه های خود را مدیریت کنید.

دانلود فیلم آموزشی Up and Running with Box Administration

Up and Running with Box Administration یکی از فیلم های آموزشی شرکت لیندا است که درباره مدیریت جعبه (Box) یا همان به اشتراک گذاری آنلاین فایل و سرویس ذخیره ابری، در سرتاسر سازمان خود میباشد.