Residential Design and Visualization: Concept Development یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda می باشد که به آموزش ایده هایی برای ایجاد و طراحی یک خانه ایده ال و عالی می پردازد. همه خانه های بزرگ با یک ایده عالی شروع می شوند. طرح های مسکونی الهام بخش مشتری ، معماری موجود و تخیل طراح است. این […]

۳ds Max and V-Ray: Residential Exterior Materials یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که در مورد انتخاب مواد برای طراحی ساختار بیرونی یک ساختمان بحث می کند. هر کسی که ارائه دهنده های تصویرسازی و معماری را به مشتریان ارائه می دهد، اهمیت مواد واقعی را می داند. انتخاب مواد فیزیکی دقیق روی هر […]

دانلود دوره آموزشی Maya 2018 Essential Training

Maya 2018 Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تمامی مهارت های مورد نیاز برای مدل سازی و ایجاد مدل ها و انیمیشن های سه بعدی را با استفاده از نرم افزار مایا ۲۰۱۸ به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning Microsoft Paint 3D

Learning Microsoft Paint 3D یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Paint 3D در ویندوز ۱۰ را برای کشیدن طرح های سه بعدی با استفاده از ابزارها و شکل های از پیش آماده شده آن به شما آموزش می دهد.

Cert Prep: 3ds Max Certified Professional یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم و موضوعات مهم نرم افزار ۳ds Max را آموزش داده و شما را برای قبولی در آزمون حرفه ای ۳ds Max آماده می کند. George Maestri در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: ایمپورت کردن اطلاعات؛ استفاده از صحنه […]

دانلود دوره آموزشی Maya 2018 New Features

Maya 2018 New Features یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره ویژگی ها و قابلیت های جدید نرم افزار Maya 2018 بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Blender Essential Training

Blender Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدل سازی، انیمیشن و رندر گیری گرافیک های سه بعدی در نرم افزار منبع باز Blender را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی ART Renderer: 3ds Max

ART Renderer: 3ds Max یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از Autodesk Raytracer (ART) را برای رندرگیری طراحی ها و گرافیک های خود در نرم افزار های اتودسک مانند تری دی مکس، رویت و اینونتور به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Maya: Tips, Tricks and Techniques

Maya: Tips, Tricks and Techniques یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک ها و ترفندهایی برای مقابله با مشکلاتی که در حین کار در محیط تولید زنده در نرم افزار مایا به وجود می آید را به شما آموزش می دهد.